Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Polska Cerekiew, ul. Ciepłodolska
GMINA POLSKA CEREKIEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00608595
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00608595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-21 13:45
- Lokalizacja
- Polska Cerekiew, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0a9ca11-3015-4529-a790-669724c330d9
- Identyfikator
- 7492056546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00608595 z dnia 2024-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Polska Cerekiew,
ul. Ciepłodolska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLSKA CEREKIEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Raciborska 4
1.5.2.) Miejscowość: Polska Cerekiew
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-260
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774801460
1.5.8.) Numer faksu: 774801489
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@polskacerekiew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polskacerekiew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://polskacerekiew.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Polska Cerekiew,ul. Ciepłodolska
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0a9ca11-3015-4529-a790-669724c330d9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00608595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094057/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Polska Cerekiew (ul. Ciepłodolska)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543013
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje swoim zakresem budowę sieci kanalizacji sanitarnej w tym:
Sieć kanalizacji sanitarnej:
1) Kanalizacja sanitarna ciśn. z rur Ø 50x3,0 mm PE100-RC, SDR 17; L = 963,5 m
2) Rura ochronna na przejściu pod ciekiem Ø90x5,4mm PE100-RC, SDR 17; L = 9,0 m
3) Zasuwa sieciowa na przewodzie Ø 50 mm szt. – 1
4) Trójnik na przewodzie Ø 50 mm szt. – 10
5) Studnia z armaturą Ø1500 mm szt. – 1
Odgałęzienia do posesji prywatnych – przyłącza poza zakresem Decyzji o pozwoleniu na
budowę/zgłoszeniem
1) Kanalizacja sanitarna ciśn. z rur PE100-RC, SDR 17; Ø 40 mm L = 285,5 m
2) Przepompownia przydomowa jednopompowa szt. – 10
Przyłącz kanalizacji sanitarnej do budynku mieszkalnego jednorodzinnego ul. Ciepłodolska 26 (Dz. Nr 989/1):
Przyłącz kanalizacji sanitarnej z rur PVC, SN8; Ø 200 mm L = 79 m
Przyłącz kanalizacji sanitarnej z rur PVC, SN8; Ø 160 mm L = 4 m
Studzienki rewizyjne Ø 425 mm szt. – 6
Zadanie obejmuje również wykonanie, dostawę i montaż nowej rozdzielnicy-zasilająco sterowniczej dla przepompowni ścieków przy ul. Dworcowej w zakresie określonym w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 669913,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 945482,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 669913,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLINSTAL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 1990113895
7.3.3) Ulica: Opolska 79A
7.3.4) Miejscowość: Krapkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 47-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 669913,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-11-12 do 2024-12-23| 2024-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |