Bieżące remonty dróg, mostów, chodników i parkingów na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój w roku 2025

Gmina Goczałkowice-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00608820
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00608820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-21 14:17
Lokalizacja
Goczałkowice-Zdrój, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f36073ea-3001-4bd7-a050-27ddd3a32cb5
Identyfikator
6381792224
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH "H I M" S.C. HONORATA ELIAS-OGIERMAN, MARCIN OGIERMANRacibórz, PL · lot 0
249 401,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00608820 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące remonty dróg, mostów, chodników i parkingów na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goczałkowice-Zdrój

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 13

1.5.2.) Miejscowość: Goczałkowice-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-230

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@goczalkowicezdroj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f36073ea-3001-4bd7-a050-27ddd3a32cb5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące remonty dróg, mostów, chodników i parkingów na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f36073ea-3001-4bd7-a050-27ddd3a32cb5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00608820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026936/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Bieżące remonty dróg, mostów , chodników i parkingów na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój w roku 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546109

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PR.ZP.271.008.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia remonty dróg o nawierzchni bitumicznej, remonty dróg o nawierzchni z kostki brukowej betonowej, remonty dróg o nawierzchni gruntowej, utwardzonej oraz inne roboty związane z bieżącym utrzymaniem mostów, dróg, parkingów, chodników, które to roboty budowlane winny być wykonane zgodnie ze Szczegółową Specyfikacją Techniczną (SST), stanowiącą ZAŁĄCZNIK NR 1 do SWZ. Zakres robót precyzowany będzie w miarę potrzeby ich wykonania. Wykaz dróg gminnych, wraz z ich długością oraz rodzajem nawierzchni, stanowi ZAŁĄCZNIK NR 2 do SWZ. Zamawiający nie ponosi kosztów związanych ze sporządzeniem, uzgodnieniem i zatwierdzeniem projektów tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306763,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 469951,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 306763,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "H i M" s.c. Honorata Elias-Ogierman Marcin Ogierman

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6392006152

7.3.3) Ulica: Wąska 7

7.3.4) Miejscowość: Racibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 47-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249401,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane