Dostawy różnych produktów spożywczych.

Areszt Śledczy w Ostrowie Wielkopolskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00608973
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00608973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-21 14:40
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cad00a60-cac5-480a-8780-f67fc7acbbe4
Identyfikator
6221797862
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Owoce, warzywa i podobne produktyRóżne produkty spożywczeProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00608973 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy różnych produktów spożywczych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Ostrowie Wielkopolskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320325

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kardynała M.Ledóchowskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_ostrow_wielkopolski@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cad00a60-cac5-480a-8780-f67fc7acbbe4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy różnych produktów spożywczych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cad00a60-cac5-480a-8780-f67fc7acbbe4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00608973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00211230/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawy różnych produktów spożywczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00582965

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKw.2232.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przetwory warzywne i owocowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.) Wartość części: 63250 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świeże pieczywo

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 241500 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cukier, makaron, ryż

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 35340 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Produkty zbożowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.5.5.) Wartość części: 13495 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przyprawy

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 26425 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 20.11.204 Zamawiający zauważył problemy z dostępem i funkcjonalnością platformy e-zamówienia. Awaria/incydent niezwłocznie został zgłoszony w Centrum Pomocy. Zamawiający otrzymał potwierdzenie awarii systemu i brak możliwości składania ofert. Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp., ponieważ awaria platformy uniemożliwiła Wykonawcom złożenia ofert, co narusza zasadę równego traktowania i uczciwej konkurencji.
Uniemożliwienie złożenia oferty wskutek awarii platformy stanowi wadę niemożliwą do usunięcia (brak możliwości naprawienia błędu Zamawiającego przy użyciu przepisów ustawy Pzp, w które wyposażył go ustawodawca). Po upływie terminu składania ofert nie ma możliwości konwalidowania wady postępowania, więc uniemożliwienie złożenia oferty wywołuje nieodwracalny skutek.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 20.11.204 Zamawiający zauważył problemy z dostępem i funkcjonalnością platformy e-zamówienia. Awaria/incydent niezwłocznie został zgłoszony w Centrum Pomocy. Zamawiający otrzymał potwierdzenie awarii systemu i brak możliwości składania ofert. Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp., ponieważ awaria platformy uniemożliwiła Wykonawcom złożenia ofert, co narusza zasadę równego traktowania i uczciwej konkurencji.
Uniemożliwienie złożenia oferty wskutek awarii platformy stanowi wadę niemożliwą do usunięcia (brak możliwości naprawienia błędu Zamawiającego przy użyciu przepisów ustawy Pzp, w które wyposażył go ustawodawca). Po upływie terminu składania ofert nie ma możliwości konwalidowania wady postępowania, więc uniemożliwienie złożenia oferty wywołuje nieodwracalny skutek.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 20.11.204 Zamawiający zauważył problemy z dostępem i funkcjonalnością platformy e-zamówienia. Awaria/incydent niezwłocznie został zgłoszony w Centrum Pomocy. Zamawiający otrzymał potwierdzenie awarii systemu i brak możliwości składania ofert. Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp., ponieważ awaria platformy uniemożliwiła Wykonawcom złożenia ofert, co narusza zasadę równego traktowania i uczciwej konkurencji.
Uniemożliwienie złożenia oferty wskutek awarii platformy stanowi wadę niemożliwą do usunięcia (brak możliwości naprawienia błędu Zamawiającego przy użyciu przepisów ustawy Pzp, w które wyposażył go ustawodawca). Po upływie terminu składania ofert nie ma możliwości konwalidowania wady postępowania, więc uniemożliwienie złożenia oferty wywołuje nieodwracalny skutek.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 20.11.204 Zamawiający zauważył problemy z dostępem i funkcjonalnością platformy e-zamówienia. Awaria/incydent niezwłocznie został zgłoszony w Centrum Pomocy. Zamawiający otrzymał potwierdzenie awarii systemu i brak możliwości składania ofert. Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp., ponieważ awaria platformy uniemożliwiła Wykonawcom złożenia ofert, co narusza zasadę równego traktowania i uczciwej konkurencji.
Uniemożliwienie złożenia oferty wskutek awarii platformy stanowi wadę niemożliwą do usunięcia (brak możliwości naprawienia błędu Zamawiającego przy użyciu przepisów ustawy Pzp, w które wyposażył go ustawodawca). Po upływie terminu składania ofert nie ma możliwości konwalidowania wady postępowania, więc uniemożliwienie złożenia oferty wywołuje nieodwracalny skutek.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 20.11.204 Zamawiający zauważył problemy z dostępem i funkcjonalnością platformy e-zamówienia. Awaria/incydent niezwłocznie został zgłoszony w Centrum Pomocy. Zamawiający otrzymał potwierdzenie awarii systemu i brak możliwości składania ofert. Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp., ponieważ awaria platformy uniemożliwiła Wykonawcom złożenia ofert, co narusza zasadę równego traktowania i uczciwej konkurencji.
Uniemożliwienie złożenia oferty wskutek awarii platformy stanowi wadę niemożliwą do usunięcia (brak możliwości naprawienia błędu Zamawiającego przy użyciu przepisów ustawy Pzp, w które wyposażył go ustawodawca). Po upływie terminu składania ofert nie ma możliwości konwalidowania wady postępowania, więc uniemożliwienie złożenia oferty wywołuje nieodwracalny skutek.

2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy