„ USŁUGA OCHRONY FIZYCZNEJ I TECHNICZNEJ OBIEKTÓW I MIENIA CENTRUM SPORTU W BŁONIU

Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00609030
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00609030/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-21 14:50
Lokalizacja
Błonie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccf6611a-bd6b-4d6f-9754-3716116a16dd
Identyfikator
1182136006
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieUsługi patrolowe

Wykonawcy

1 przyznane

BIURO OCHRONY PERSONA GROUP W.GÓRSKI, Z.KRAJEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAWołomin, PL · lot 0
383 277,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00609030 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„ USŁUGA OCHRONY FIZYCZNEJ I TECHNICZNEJ
OBIEKTÓW I MIENIA CENTRUM SPORTU W BŁONIU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366231546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grodziska 1

1.5.2.) Miejscowość: Błonie

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-870

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: centrumsportu@blonie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cs-blonie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ccf6611a-bd6b-4d6f-9754-3716116a16dd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ USŁUGA OCHRONY FIZYCZNEJ I TECHNICZNEJ
OBIEKTÓW I MIENIA CENTRUM SPORTU W BŁONIU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccf6611a-bd6b-4d6f-9754-3716116a16dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609030

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071762/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa ochrony fizycznej i technicznej obiektów i mienia Centrum Sportu w Błoniu "

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512360

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.01.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 330500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest :
„ Usługa ochrony fizycznej i technicznej obiektów i mienia budynku Centrum Sportu w Błoniu mieszczącego się przy ul.
Grodziskiej 1 oraz kompleksu boisk wraz z urządzeniami znajdujących się przy Al. Norwida w Błoniu”
Miejscem wykonania zamówienia będzie budynek Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu wraz z parkingiem mieszczący się w
Błoniu przy ul. Grodziskiej 1 o łącznej powierzchni ok. 15 580 m2 oraz kompleks boisk wraz z urządzeniami znajdujący się
przy Al. Norwida w Błoniu o łącznej powierzchni ok. 20 000 m2.
Teren przy ul. Grodziskiej jest terenem nieogrodzonym.
Teren przy Al. Norwida jest terenem ogrodzonym.
Oba tereny są monitorowane.
Do obowiązków wykonawcy należeć będzie:
1. Patrolowanie całego terenu i obiektu poprzez obchód i system monitoringu
(Zamawiający zapewnia monitor zbierający obraz z kamer usytuowanych na terenie obiektu),
2. Konwojowanie środków pieniężnych dla obiektu Centrum Sportu w Błoniu do wyznaczonego przez Zamawiającego banku
na terenie Gminy Błonie,
3. Reagowanie na wszelkie nieprawidłowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i regulaminami obiektu,
4. Niezwłoczne powiadomienie organów ścigania o czynach przestępczych zaistniałych na terenie obiektu i zabezpieczenie
miejsca ich popełnienia do czasu przybycia organów ścigania wraz z powiadomieniem zarządzającego obiektem,
5. Ochrona przed włamaniem do obiektu,
6. Ochrona mienia w obiekcie przed kradzieżą, zniszczeniem, uszkodzeniem,
7. Wezwanie osób do opuszczenia obszaru lub obiektu w przypadku stwierdzenia braku uprawnień do przebywania na
terenie chronionego obszaru lub obiektu, albo stwierdzenia zakłócenia porządku,
8. Interwencje wobec osób zakłócających porządek,
9. Nadzór nad parkingiem,
10. Natychmiastowe reagowanie w sytuacji zagrożenia pożarem, zalaniem, ewentualnie innych nieprzewidzianych zdarzeń
losowych oraz niezwłoczne powiadomienie odpowiednich służb, pod rygorem odpowiedzialności Wykonawcy za skutki
zdarzeń, jakie mogą wystąpić z powodu opóźnienia reakcji na zdarzenie,
11. Zapewnienie wykonania przez pracowników ochrony poleceń upoważnionych pracowników Zamawiającego,
dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa osób i ochrony mienia,
12. Prowadzenie księgi dyżurów, wpisywanie informacji o objęciu dyżuru oraz wszelkich zdarzeniach, zaistniałych
nieprawidłowościach i usterkach,
13. Prowadzenie rejestru w Książce Pracy centrali Polon dla systemu SSP poprzez dokonywania wpisów o sygnałach
alarmowych.
14. Zabezpieczenie samochodowej grupy interwencyjnej, której zadaniem będzie
w przypadku zgłoszenia zagrożenia lub potrzeby wsparcia dotarcie do chronionego obiektu w czasie nie dłuższym niż 15minut.
15. Pracownicy zatrudnieni przez Wykonawcę zobowiązani są do przestrzegania regulaminów obowiązujących na terenie
ochranianych obiektów oraz pozostałych przepisów dotyczących bhp i ppoż.
16. Ochrona bezpośrednia 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały okres trwania umowy w 2024/2025 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79715000-9 - Usługi patrolowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 383277,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 497382,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 383277,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO OCHRONY PERSONA GROUP W.GÓRSKI, Z.KRAJEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016382294

7.3.3) Ulica: Torfowa 12

7.3.4) Miejscowość: Wołomin

7.3.5) Kod pocztowy: 05-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

grupa interwencyjna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 383277,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi