DOSTAWA worków foliowych polietylenowych –35l., 60l., 120l., 160l.,240 l.

Łódzki Zakład Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00609177
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00609177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-21 15:18
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f91aa34-6af0-47fb-a5ec-73794ea65225
Identyfikator
7272666610
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty z tworzyw sztucznych

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR TARCZYŃSKIKutno, PL · lot 0
133 418,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00609177 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA worków foliowych polietylenowych –35l., 60l., 120l., 160l.,240 l.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Łódzki Zakład Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100124868

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowe Sady 19

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 94-102

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 42 27-23-450

1.5.8.) Numer faksu: (+48) 42 27-23-451

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaklad@lzuk.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lzuk.lodz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f91aa34-6af0-47fb-a5ec-73794ea65225

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA worków foliowych polietylenowych –35l., 60l., 120l., 160l.,240 l.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f91aa34-6af0-47fb-a5ec-73794ea65225

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024897/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.15 DOSTAWA worków foliowych polietylenowych –35l., 60l., 120l., 160l.,240 l.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00556497

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1.2.15/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla ŁZUK worków foliowych polietylenowych – 35l, 60l, 120l., 160l, 240 l.
2. Parametry worków:
a) Wymiary
35 l. – 250 + 2 x 125/600/0,02mm lub zbliżone (+10 %)
60 l. – 300 = 2 x 150/700/0,02mm lub zbliżone (+10 %)
120 l. – 400 + 2 x 150/1100/0,035mm lub zbliżone - (+10 %), worek musi zmieścić się na kosz Ø 46cm.
160 l. – 460 + 2 x 220/1108/0,08mm lub zbliżone (+10 %)
240 l. – 460 + 2 x 220/1300/0,08 mm lub zbliżone (+10 %)
b) Właściwości
- Zawartość stretch: 20 - 40%
- Kolor: czarny
- Worki proste, zgrzew denny z zakładkami bocznymi.
Wzmocniona elastyczność i odporność na pęknięcia i przebicia, posiadające wzmocniony zgrzew dolny (zwłaszcza przy workach typu 120 i 240 l.) zapobiegający przedarciu
i przeciekaniu zawartości worka do pojemnika.
Pakowane w rolkach, które łatwo można rozwinąć by szybko i bezpiecznie wypełnić worek.
3.Ilość sztuk:
35l - 10.000
60l - 5.000
120l - 350.000
160l - 3.000
240l - 1.000
Wskazana wyżej ilość sztuk jest wartością szacunkową, zakładaną przez Zamawiającego, jej nieosiągnięcie nie będzie stanowić podstawy do zgłoszenia roszczeń przez Wykonawcę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133418,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163171,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 133418,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. MARCIN Artur Tarczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610230966

7.3.3) Ulica: ul. Długosza 6 lokal 15

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 133418,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy