Przebudowa drogi gminnej Bejsce – Grodowice – Czyżowice w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych
Urząd Gminy Bejsce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00609477
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00609477/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-22 07:13
- Lokalizacja
- Bejsce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54de5af0-eeba-4052-8b62-d7b844821acd
- Identyfikator
- 6621473689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00609477 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Bejsce – Grodowice – Czyżowice w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy Bejsce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531909
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bejsce
1.5.2.) Miejscowość: Bejsce
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-512
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 3511010
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminy.com.pl/bejsce
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugbejsce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Bejsce – Grodowice – Czyżowice w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54de5af0-eeba-4052-8b62-d7b844821acd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609477
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00054169/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi gminnej Bejsce – Grodowice – Czyżowice w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00561941
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BIDR.271.7.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 194742,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej Bejsce – Grodowice – Czyżowice w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej Bejsce – Grodowice – Czyżowice, Bejsce dz. nr ewid. Nr 17 i Grodowice dz. nr ewid. 480/2 - w miejscowości Bejsce odcinek od km 0+000 do km 0+200, dł. 200 mb w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Bejsce, położonej w Gminie Bejsce, w powiecie kazimierskim, w województwie świętokrzyskim.
Przedmiotowy odcinek drogi gminnej, przewidziany do przebudowy, w stanie istniejącym posiada nawierzchnię bitumiczną, jezdnojezdniową, dwukierunkową o szerokości 3,60m oraz obustronne pobocza gruntowe ok. 0,75m. Nawierzchnia jest w złym stanie technicznym, występują liczne ubytki i spękania, nierówność podłużna i poprzeczna w związku z tym droga wymaga przebudowy. Odcinek drogi przebiega przez teren o charakterze zabudowy zagrodowej, a główna funkcja drogi to obsługa dojazdu do przyległych posesji i pól uprawnych. Woda opadowa poprzez spadki podłużne i poprzeczne odprowadzana jest powierzchniowo na przyległy teren w granicach istniejącego pasa drogowego.
Na drodze gminnej zaprojektowano jezdnię z betonu asfaltowego o szerokości 3,60 m i przekroju jednostronnym o spadkach 2%, z zachowaniem istniejących spadków. Ponadto zaprojektowano obustronne pobocza o szerokości 0,75 m i spadku poprzecznym 2%, w tym z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie na szer. 0,75m.
• długość drogi: 200 mb,
• klasa techniczna drogi: D
• kategoria ruchu: kategoria gruntu: KRI
• szerokość jezdni: 3,60m
• nawierzchnia jezdni: beton asfaltowy
• pochylenie poprzeczne: jednostronne 2%
• pobocza: 0,75m z kruszywa łamanego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167294,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253380,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167294,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Remontowy Marek Górniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360462530
7.3.3) Ulica: Kamieniec 10
7.3.4) Miejscowość: Połaniec
7.3.5) Kod pocztowy: 28-230
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167294,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |