Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” w Biskupcu.

GMINA BISKUPIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00609525
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00609525/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-22 07:43
Lokalizacja
Biskupiec, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55c0fbd7-e0b0-4afc-85d0-3e615bc05da7
Identyfikator
7393752691
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiSprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortachRoboty instalacyjne w budynkachRoboty sanitarneRoboty malarskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczneOprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienneStolarka budowlanaWyroby sanitarneUmywalkiKładzenie podłógStojaki

Wykonawcy

1 przyznane

EWA GIEDRYSBISKUPIEC, PL · lot 0
353 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00609525 z dnia 2024-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” w Biskupcu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BISKUPIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743568

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Biskupiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897150110

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@biskupiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.biskupiec.pl/17026/17026/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55c0fbd7-e0b0-4afc-85d0-3e615bc05da7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” w Biskupcu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55c0fbd7-e0b0-4afc-85d0-3e615bc05da7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609525

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046485/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” w Biskupcu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547644

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BMB-ZP. 271.21.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 312195,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie dotyczy modernizacji kompleksu sportowego „Moje Boisko ORLIK 2012” przy Stadionie Miejskim - ul. Wiosenna w Biskupcu.
W ramach remontu kompleksu sportowego Orlika 2012 na dz. 7/3 obręb 3 Miasto Biskupiec, gm. Biskupiec
planowany jest remont budynku (malowanie elewacji, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana instalacji
elektrycznej, wymiana wyposażenia sanitariatów, tj. ubikacje, umywalki, prysznice oraz wymiana nawierzchni
podłóg), wymiana siatki piłkochwytów wraz z malowaniem słupów, malowanie barierki stanowiącej
zabezpieczenie podjazdu dla osób niepełnosprawnych, wymianę koszy do koszykówki oraz montaż stojaków
rowerowych (ze względu na brak wyznaczonego miejsca parkowania rowerów).
Oferta powinna zawierać wszelkie koszty związane z realizacją zadania w tym obsługę geodezyjną.
Montaż tablicy informacyjno – promocyjnej zgodnej z wytycznymi Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” - Edycja 2023


Zamówienie nie jest podzielone na części. Podział na części zamówienia byłby z przyczyn ekonomicznych, organizacyjnych, ze względu na zasady sztuki budowlanej bezzasadny. Dwóch i więcej Wykonawców na tym samym placu budowy czy w bliskiej od siebie odległości dezorganizowałoby pracę każdego z nich, powodowałoby występowanie kolizji, problemów logistycznych (np. budowanie i użytkowanie zaplecza tymczasowego, transport materiałów budowlanych, manewrowanie na wewnątrz i na zewnątrz budynku), co wpłynęłoby negatywnie na wykonanie zamówienia. Zamówienie jest dostosowane do MŚP.


Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22§1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. –Kodeks pracy zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy;
Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45232460-4 - Roboty sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31524000-5 - Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne

44220000-8 - Stolarka budowlana

44411000-4 - Wyroby sanitarne

44411300-7 - Umywalki

45432110-8 - Kładzenie podłóg

39151100-6 - Stojaki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 353000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 353000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 353000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EWA GIEDRYS ELEKTRYCZNY PATROL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 739-312-56-17

7.3.3) Ulica: ALEJA BRONI 1I/22B

7.3.4) Miejscowość: BISKUPIEC

7.3.5) Kod pocztowy: 11-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 353000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane