Wykonanie „projektu uchwały w sprawie uchwalenia planu ogólnego Gminy Miasta Wejherowa”, w rozumieniu ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wraz z opracowaniem ekofizjograficznym
GMINA MIASTA WEJHEROWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00609546
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00609546/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-22 07:56
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1d2f2df-3162-4627-87a0-298fe8f662ac
- Identyfikator
- 5881000993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00609546 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie „projektu uchwały w sprawie uchwalenia planu ogólnego Gminy Miasta Wejherowa”, w rozumieniu ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wraz z opracowaniem ekofizjograficznym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA WEJHEROWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych i Funduszy Zewnętrznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jakuba Wejhera 8
1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 677 71 13, (58) 677 71 15
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzpifz@um.wejherowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wejherowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wejherowo.ezamawiajacy.pl/pn/wejherowo/demand/175763/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie „projektu uchwały w sprawie uchwalenia planu ogólnego Gminy Miasta Wejherowa”, w rozumieniu ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wraz z opracowaniem ekofizjograficznym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1d2f2df-3162-4627-87a0-298fe8f662ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609546
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049617/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Wykonanie „projektu uchwały w sprawie uchwalenia planu ogólnego Gminy Miasta Wejherowa” w rozumieniu ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wraz z opracowaniem ekofizjograficznym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516188
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZPiFZ.271.9.2024.BJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie „projektu uchwały w sprawie uchwalenia planu ogólnego Gminy Miasta Wejherowa”, w rozumieniu ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wraz z opracowaniem ekofizjograficznym w rozumieniu ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. - Prawo ochrony środowiska.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje poniższe etapy:
Etap I – prace wstępne;
Etap II – prace planistyczne;
Etap III – konsultacje społeczne;
Etap IV – uchwalenie i zakończenie prac.
3. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają:
1) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 335000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 335000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO URBANISTYCZNE „PPP” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 008049023
7.3.3) Ulica: Grottgera 26/3
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-311
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |