Przetarg nieograniczony na kompleksową dostawę energii elektrycznej obejmującą sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej (...)

Gmina Nakło nad Notecią

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
846386-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-12-19
Wartość
4 058 856,3 PLN
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
NIP: 5581768632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektrycznośćPrzesył energii elektrycznej i podobne usługiPrzesył energii elektrycznej

Wykonawcy

1 przyznane

ENEA SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL · lot LOT-0001
4 058 856,3 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.