Przetarg nieograniczony PN/41Ż/07/2025 świadczenie usług zapewnienia całodobowego żywienia pacjentów Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. przy ul. rtm. W. Pileckiego 99 w Warszawie
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 852300-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-12-22
- Wartość
- 2 140 230,06 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dowożenia posiłków
Wykonawcy
1 przyznane
NAPRZÓD CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot LOT-0001
2 140 230,06 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.