postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na usługę udzielenia kredytu długoterminowego
Powiat Płoński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 860740-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-12-24
- Wartość
- 1 259 537,28 PLN
- Lokalizacja
- Płońsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5671788408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi udzielania kredytu
Wykonawcy
1 przyznane
BANK SPÓŁDZIELCZY 'MAZOWSZE' W PŁOCKUPłock, PL · lot LOT-0001
1 259 537,28 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.