Modernizacja obiektu, zbiorniki wody pitnej w miejscowości Zaborze, Gmina Słomniki.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00610048
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00610048/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-22 09:57
Lokalizacja
Słomniki, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a6c7006-e83d-4e4c-8ee5-70d5ff9e8d18
Identyfikator
6820003710
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneKonstrukcje z betonu zbrojonegoGotowe elementy i części składoweInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ ZDEBSKIKraków, PL · lot 0
1 999 319,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610048 z dnia 2024-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektu, zbiorniki wody pitnej w miejscowości Zaborze, Gmina Słomniki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350534621

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 64

1.5.2.) Miejscowość: Słomniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-090

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgkimslomniki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkimslomniki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a6c7006-e83d-4e4c-8ee5-70d5ff9e8d18

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja obiektu, zbiorniki wody pitnej w miejscowości Zaborze, Gmina Słomniki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a6c7006-e83d-4e4c-8ee5-70d5ff9e8d18

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610048

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00253557/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja obiektu, zbiorniki wody pitnej w miejscowości Zaborze, gmina Słomniki.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516655

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8.ZP.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja obiektu i zbiornika wody pitnej w miejscowości Zaborze, Gmina Słomniki. Zamawiający informuje o konieczność wykonania w pierwszej kolejności prac związanych z przebudową budynku hydroforni w zakresie remontu stropu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1999319,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2459440,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1999319,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Global Serwis Group Łukasz Zdebski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6782847215

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-933

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1999319,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane