Remont wież kościoła parafialnego w Długosiodle

Parafia Rzymskokatolicka św. Rocha w Długosiodle

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00610237
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00610237/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-22 10:26
Lokalizacja
Długosiodło, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df0ae336-911c-430b-a305-a7ce77aa3ea5
Identyfikator
7621720065
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF KOSEWSKIOstrów Mazowiecka, PL · lot 0
498 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610237 z dnia 2024-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wież kościoła parafialnego w Długosiodle

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Parafia Rzymskokatolicka św. Rocha w Długosiodle

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 040036797

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królowej Jadwigi 1

1.5.2.) Miejscowość: Długosiodło

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-210

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 64 23 650

1.5.8.) Numer faksu: +48 29 74 12 526

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dlugosiodlo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dlugosiodlo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka samofinansująca się nie będąca jednostką budżetową lub samorządowym zakładem budżetowym

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wież kościoła parafialnego w Długosiodle

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df0ae336-911c-430b-a305-a7ce77aa3ea5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610237

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00386836/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont wież kościoła parafialnego w Długosiodle

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480919

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.2.2024.TO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 479488,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi remont wież kościoła parafialnego w Długosiodle.
Głównym celem działań naprawczych jest przywrócenie substancji zabytkowej budynku poprzez remont wież kościoła. Remont ma na celu usunięcie przyczyn i skutków destrukcji wież, szczególnie lewej wieży.
Pracom remontowym należy poddać iglice wież budynku kościoła. Konstrukcję więźby iglicy należy wykonać z drewna sosnowego klasy C30 zaimpregnowanego środkami grzybobójczymi i ognioochronnymi. Konstrukcję więźby iglicy należy zamocować do części murowych wieży kościoła.
Pokrycie oraz kolce – z blachy miedzianej.
Odtworzyć charakter pokrycia iglic.
Wykończenie i wszelkie detale architektoniczne – kolce, krzyż, kula – zinwentaryzować o odtworzyć, wykonać zgodnie ze stanem istniejącym. Należy odtworzyć instalację odgromową.
Roboty będą prowadzone na znacznych wysokościach, należy je wykonywać ze szczególną ostrożnością.
Z uwagi na charakter obiektu nie ma możliwości czasowego wyłączenia go z użytkowania, a wszelkie prowadzone prace nie mogą zaburzać jego funkcjonowania. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania zabezpieczenia prowadzonych robót, składowanych materiałów i narzędzi, wejść do obiektu oraz zwrócenia szczególnej uwagi na bezpieczeństwo osób postronnych w trakcie przybywania i wychodzenia wiernych z kościoła.
Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość wykonanych robót, bezpieczeństwo wszelkich czynności na terenie budowy, metody użyte przy budowie oraz za ich zgodność z wymaganiami Zamawiającego, dokumentacją projektową i poleceniami Inspektora nadzoru. Zamawiający oczekuje, że przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi przy zastosowaniu metod budowlano-montażowych spełniających obowiązujące wymagania. Zamawiający oczekuje, że wszelkie roboty zostaną wykonane przy wykorzystaniu materiałów spełniających wymagania obowiązujących przepisów, norm przy zachowaniu standardu i jakości robót.
2) Zamawiający wymaga aby oferta obejmowała wszystkie roboty konieczne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia. W zakresie rzeczowym należy ująć wszystkie roboty niezbędne do zrealizowania zamówienia wynikające z Przedmiaru robót jak również w nim nie ujęte, niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 975259,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 498900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztof Kosewski Usługi Remontowo-Budowlane i Handel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 550753972

7.3.3) Ulica: Pasterska 7

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane