Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania pn.:Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu na rzece Wiśle w ciągu DP 2635 S ul. Wiejskiej w Drogomyślu
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00610263
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00610263/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-22 10:31
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9106246a-e570-4501-94d3-b18b9c9b6030
- Identyfikator
- 5482137472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610263 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania pn.:Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu na rzece Wiśle w ciągu DP 2635 S ul. Wiejskiej w Drogomyślu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072253400
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bobrecka 29
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wiz@powiat.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzdp.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9106246a-e570-4501-94d3-b18b9c9b60301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania pn.:Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu na rzece Wiśle w ciągu DP 2635 S ul. Wiejskiej w Drogomyślu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9106246a-e570-4501-94d3-b18b9c9b6030
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610263
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035483/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania pn.:Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu na rzece Wiśle w ciągu DP 2635 S ul. Wiejskiej w Drogomyślu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578448
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDP.272.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla rozbiórki istniejącego i budowy nowego mostu na rzece Wiśle w ciągu DP 2635 S ul. Wiejskiej w Drogomyślu wraz z wszelkimi uzgodnieniami, opiniami i pozwoleniami niezbędnymi do realizacji inwestycji;
2. Przygotowanie dokumentacji geodezyjnej niezbędnej do przygotowania zadania do realizacji – w zakresie odcinka objętego opracowaniem (podziały i przejęcia nieruchomości pod nowo projektowany pas drogowy);
3. Uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji na realizację inwestycji drogowej (bądź pozwolenia na budowę);
4. Pełnienie nadzoru autorskiego podczas rzeczowej realizacji zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322300-4 - Usługi projektowania mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najtańszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |