Remont izolacji poziomej i pionowej ścian piwnic w pawilonie B-7 na terenie AGH w Krakowie - DE-dzp.272-459/24
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00610274
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00610274/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-22 10:33
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6dd2f1ab-725a-4ebb-b321-45789c5d6371
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610274 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont izolacji poziomej i pionowej ścian piwnic w pawilonie B-7 na terenie AGH w Krakowie - DE-dzp.272-459/24
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont izolacji poziomej i pionowej ścian piwnic w pawilonie B-7 na terenie AGH w Krakowie - DE-dzp.272-459/242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dd2f1ab-725a-4ebb-b321-45789c5d6371
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610274
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470054
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-459/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia jest remont izolacji poziomej i pionowej ścian piwnic w pawilonie B-7 na terenie AGH w Krakowie - DE-dzp.272-459/24
Opis przedmiotu zamówienia:
Remont polega na wykonaniu izolacji poziomej ścian zewnętrznych części podpiwniczonej w której znajduje się biblioteka i obejmuje w szczególności:
• Skucie płytek na ławie fundamentowej ścian zewnętrznych;
• Skucie tynku do wysokości 1,00 m od posadzki na ścianach zewnętrznych;
• Wykonanie przepony poziomej w technice iniekcji ciśnieniowej w ścianach zewnętrznych;
• Wykonanie tynku szerokoporowego;
• Malowanie ścian całego pomieszczenia biblioteki;
• Malowanie sufitu;
• Ułożenie płytek gresowych na ławach fundamentowych.
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia (na całość zamówienia (materiały, urządzenia, robocizna) na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy 36 miesięcy (3 lata), zgodnie z warunkami określonymi w oświadczeniu gwarancyjnym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Art. 255 ppkt. 7 w zw. z art. 263 ustawy Pzp: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy, w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.
Uzasadnienie faktyczne:
Zgodnie z pkt. 25 ppkt. 5 SWZ, Zamawiający w dn. 17/10/2024 r. wezwał Wykonawcę do dostarczenia w formie pisemnej dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy w terminie do 23/10/2024 r. Wykonawca nie złożył wymaganych w wezwaniu dokumentów wyznaczonym terminie, zaś w dn. 31/10/2024 r. złożył Zamawiającemu oświadczenie, z którego wynika, iż pracownicy są zatrudniani na umowę- zlecenie, co jest niezgodne z wymogami wskazanymi w pkt. 4 ppkt. 4.13 SWZ -Zamawiający wymagał zatrudnienia na umowę o pracę zgodnie z art. 22 §1 Kodeksu pracy, osób, które mają wykonywać czynności objęte wymogiem wskazanym w pkt 4 ppkt. 4.13 SWZ. W wezwaniu do złożenia dokumentów sygn. DTR.211-71-6-3/24, Zamawiający wskazał, iż nieprzedłożenie kompletnych dokumentów wymienionych odpowiednio w pkt. 1-5, 9,10 w terminie wskazanym przez Zamawiającego, uznane zostanie jako uchylanie się od zawarcia umowy, w związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |