Przebudowa dróg wewnętrznych oraz budowa parkingu na terenie Gminy Przemyśl
Gmina Przemyśl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00610470
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00610470/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-22 11:04
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dcd9ed42-a2fd-4692-9f0e-36390c41988b
- Identyfikator
- 7952306299
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
3 przyznane
JOLANTA OLEKSÓWPrzemyśl, PL · lot 0
98 078,92 PLNJOLANTA OLEKSÓWPrzemyśl, PL · lot 1
255 814,35 PLNLESZEK KOCHANOWICZRaniżów, PL · lot 2
137 246,78 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610470 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych oraz budowa parkingu na terenie Gminy Przemyśl
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900298
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borelowskiego
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 670 48 00
1.5.8.) Numer faksu: 16 670 52 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminaprzemysl@home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaprzemysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dcd9ed42-a2fd-4692-9f0e-36390c41988b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg wewnętrznych oraz budowa parkingu na terenie Gminy Przemyśl2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcd9ed42-a2fd-4692-9f0e-36390c41988b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610470
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059179/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa dróg wewnętrznych oraz budowa parkingu na terenie Gminy Przemyśl
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: F.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 527518,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1 – Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 294/1 w miejscowości Witoszyńce i drogi wewnętrznej działka nr 341 w miejscowości Łętownia.Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 294/1 w miejscowości Witoszyńce:
Opis zamierzeń projektowych:
Długość drogi: 50 mb
Szerokość jezdni: 3,0 m
Szerokość poboczy: 0,25 m
Zakres prac do wykonania:
wykonanie robót pomiarowych i przygotowawczych,
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie gr. 15 cm,
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie gr. 8 cm,
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, w-wa wiążąca gr. 4 cm,
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, w-wa ścieralna gr. 4 cm,
wykonanie obustronnych poboczy z materiału kamiennego gr. 8 cm,
dwukrotne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni poboczy emulsją asfaltową i grysem kamiennym,
półka ziemna,
Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 341 w miejscowości Łętownia:
Opis zamierzeń projektowych:
Długość drogi: 80 mb
Szerokość jezdni: 3,00 m
Szerokość poboczy: 0,25 m
Zakres prac do wykonania:
wykonanie robót pomiarowych i przygotowawczych,
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie gr. 15 cm,
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie gr. 8 cm,
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, w-wa wiążąca gr. 4 cm,
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, w-wa ścieralna gr. 4 cm,
wykonanie obustronnych poboczy z materiału kamiennego gr. 8 cm,
dwukrotne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni poboczy emulsją asfaltową i grysem kamiennym,
półka ziemna,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 102424,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis zamierzeń projektowych:Długość drogi: 297 mb
Szerokość jezdni: 3,00 m
Szerokość poboczy: 0,5 m
Zakres prac do wykonania:
wykonanie robót pomiarowych i przygotowawczych,
rozebranie przepustów rurowych,
wykonanie przepustów rurowych,
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie gr. 15 cm,
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie gr. 8 cm,
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, w-wa wiążąca gr. 4 cm,
wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, w-wa ścieralna gr. 4 cm,
wykonanie obustronnych poboczy z materiału kamiennego gr. 8 cm,
dwukrotne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni poboczy emulsją asfaltową i grysem kamiennym,
półka ziemna,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 296780,11 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis zamierzeń projektowych:Powierzchnia drogi manewrowej: 172,98 m2
Powierzchnia miejsc parkingowych: 153,00 m2
Wymiary parkingu (droga manewrowa wraz z miejscami postojowymi):
Długość – od 18,35 do 20,60 mb
Szerokość – od 15,00 do 20,50 mb
Miejsca parkingowe dla samochodów osobowych:
Długość – 5,00 m
Szerokość – 2,50 m
Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych:
Długość – 5,00 m
Szerokość – 3,60 m
Konstrukcja parkingu:
warstwa ścieralna z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm,
podsypka cementowo – piaskowa gr. 4 cm,
podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm,
podbudowa zasadnicza z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem Rm=2,5 MPa gr. 20 cm,
obramowanie parkingu – krawężnik betonowy 15 x 30 cm posadowiony na ławie betonowej c12/15.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 128313,17 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98078,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124400,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98078,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Transportowo Drogowy Jolanta Oleksów
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951963753
7.3.3) Ulica: Jasińskiego 36
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98078,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255814,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344012,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255814,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Transportowo Drogowy Jolanta Oleksów
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951963753
7.3.3) Ulica: Jasińskiego 36
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255814,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137246,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140550,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137246,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma-Usługowo-Hadlowo-Produkcyjna Leszek Kochanowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141585952
7.3.3) Ulica: Zielonka 64
7.3.4) Miejscowość: Raniżów
7.3.5) Kod pocztowy: 36-130
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137246,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |