Wymiana lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne lampy LED na terenie Gminy Różan
GMINA RÓŻAN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00610554
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00610554/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-22 11:15
- Lokalizacja
- Różan, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c97ab491-9dc4-45e4-b053-b1e1ce580e5a
- Identyfikator
- 7571479991
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610554 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne lampy LED na terenie Gminy Różan
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RÓŻAN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Obrońców Różana 4
1.5.2.) Miejscowość: Różan
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-230
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminarozan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozan.bipgminy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c97ab491-9dc4-45e4-b053-b1e1ce580e5a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne lampy LED na terenie Gminy Różan2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c97ab491-9dc4-45e4-b053-b1e1ce580e5a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610554
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015442/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Wymiana lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne lampy LED na terenie Gminy Różan
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475829
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIOŚ.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest inwestycja p.n.: „Wymiana lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne lampy LED na terenie Gminy Różan”.
Szczegółowy zakres dostawy oraz opis realizacji przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia- załącznik nr 1 do SWZ;
2) Audyt oświetlenia ulicznego Gminy Różan” – Wariant 2 - załącznik Nr 1A do SWZ;
3) projekt fotometryczny, wymagania techniczno-formalno-organizacyjne wydane przez PGE Dystrybucja S.A. (nr L.dz./RE3/RM/WD/490122/527008/2024 z dnia 29.05.2024 r.)- załącznik nr 1B do SWZ
4) projektowane postanowienia umowy- załącznik Nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344400 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344400 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344400 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO-PERFEKT Robertem Krassowskim i Wojciechem Kulasem Spółka Cywilna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7571462648
7.3.4) Miejscowość: Łaś
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344400 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |