„Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 z napędem 100 % elektrycznym”.
Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00610578
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00610578/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-22 11:18
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87ee2500-a166-4962-8507-13e93de1d94c
- Identyfikator
- 5783125340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610578 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 z napędem 100 % elektrycznym”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367431388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: szańcowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: epgk@epgk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.epgk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/epgk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Utrzymanie porządku i czystości na rzecz Gminy m. Elbląg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 z napędem 100 % elektrycznym”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87ee2500-a166-4962-8507-13e93de1d94c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610578
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571308
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-5/EPGK/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest:
a). Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 z napędem 100 % elektrycznym wg opisu technicznego stanowiącego załącznik 1 A do SWZ.
b). Zakup będzie finansowany ze środków finansowych uzyskanych z umowy pożyczki wspierającej zieloną transformację miast udzielonej Zamawiającemu przez Bank Gospodarki Krajowej. W związku z powyższym Zamawiający informuje, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pieniężne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości Zamówienia nie zostaną mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
c).Zakres zamówienia obejmuje dostawę pojazdu wraz z wyposażeniem i transport do siedziby Zamawiającego. Przedmiot dostawy nie może być prototypem, musi pochodzić z seryjnej produkcji oraz spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa, musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie starszy niż 2024, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 712170,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 712170,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 712170,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SLT GROUP DARIUSZ LEWANDOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8931207606
7.3.3) Ulica: SIKÓRZ 4
7.3.4) Miejscowość: CHROSTKOWO
7.3.5) Kod pocztowy: 87-602
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 712170,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-14SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Z uwagi na fakt, że kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia była niższa niż kwota złożonej oferty, Zamawiający zwiększa tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty złożonej w niniejszym postępowaniu tj. do kwoty 712.170,00 zł brutto korzystając z uprawnienia zawartego w art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |