PRZETARG NIEOGRANICZONY NA ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI PRANIA
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 7873-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-01-08
- Wartość
- 6 202 299,6 PLN
- Lokalizacja
- LEGNICA, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 691-22-04-853
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prania i czyszczenia na sucho
Wykonawcy
1 przyznane
PRAXIMA KRAKPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTrzebinia, PL · lot LOT-0001
6 202 299,6 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.