Usługę polegająca na czyszczeniu separatorów, osadników oraz usuwaniu awarii sieci kanalizacyjnych i studzienek rewizyjnych (udrażnianie).

Jednostka Wojskowa Nr 6021

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00610832
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00610832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-22 12:11
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c153cac-0012-4f5f-bc32-54c81b5314bc
Identyfikator
5222998740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi czyszczenia zbiorników

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610832 z dnia 2024-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługę polegająca na czyszczeniu separatorów, osadników oraz usuwaniu awarii sieci kanalizacyjnych i studzienek rewizyjnych (udrażnianie).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.3.) Oddział zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146268471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 9/13

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozgst.zampub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ozgst.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługę polegająca na czyszczeniu separatorów, osadników oraz usuwaniu awarii sieci kanalizacyjnych i studzienek rewizyjnych (udrażnianie).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c153cac-0012-4f5f-bc32-54c81b5314bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 81/2024/TP/INFR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 632915,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: usługę polegająca na czyszczeniu separatorów, osadników oraz usuwaniu awarii sieci kanalizacyjnych i studzienek rewizyjnych (udrażnianie).
Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90913100 – 1 Usługi czyszczenia zbiorników
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki: nr 1, 1.1., 7 oraz nr 6 do SWZ tj.: Formularz ofertowy, Specyfikacja asortymentowo – cenowa, Opis przedmiotu zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy.
ZAMAWIAJĄCY nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie braku podziału na części: brak wskazań do podziału zamówienia. Ze względów organizacyjnych wskazane jest udzielenie zamówienia jednemu WYKONAWCY.

ZAMAWIAJĄCY wymaga zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy przez WYKONAWCĘ na podstawie umowy o pracę co najmniej 1 (jednej) osoby wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia tj.: wykonującego usługę czyszczenia separatorów, osadników oraz usuwanie awarii sieci kanalizacyjnych i studzienek rewizyjnych jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.

[Wymagania w zakresie wizji lokalnej]
ZAMAWIAJĄCY ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, dopuszcza możliwość odbycia przez WYKONAWCĘ wizji lokalnej.
Uwaga! Przeprowadzenie wizji lokalnej nie jest wymogiem obligatoryjnym i nie skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 18) jeżeli WYKONAWCA złożył ofertę bez odbycia wizji lokalnej.
Wizja lokalna może być przeprowadzona w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.00. W wizji lokalnej mogą wziąć udział WYKONAWCY lub upoważnieni pracownicy WYKONAWCY. Przed wizją lokalną, WYKONAWCA winien przesłać do ZAMAWIAJĄCEGO wykaz uczestników z danymi zawartymi w załączniku nr 12 w terminie 7 dni przed planowanym wizją lokalną. ZAMAWIAJĄCY potwierdzi możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej we wnioskowanym terminie pisemnie na adres poczty elektronicznej wskazany przez WYKONAWCĘ.
Zasady wstępu na teren kompleksu wojskowego:
Wejście na teren kompleksu (K-0044, K-7886, K-0018, K-1024, K-8829) odbywać się będzie przez Biuro Przepustek, gdzie oferenci otrzymają przepustki o oznaczeniu "GOŚĆ";
oferenci powinni posiadać przy sobie:
 dowód osobisty;
 poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli minimum "zastrzeżone";
 przeszkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnej";
 aktualną legitymację pracownika ochrony.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90913100-1 - Usługi czyszczenia zbiorników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Unieważnienie postępowania poprzedzone zostało ustaleniem możliwości zwiększenia kwoty, którą pierwotnie zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia i którą podał bezpośrednio przed otwarciem ofert. Zamawiający zweryfikował swoje możliwości w tym zakresie, biorąc pod uwagę charakter i okoliczności udzielanego zamówienia oraz wiążące go przepisy i zasady dotyczące gospodarowania środkami finansowymi.

Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), tj. „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
2024-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi