Nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji pn. „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - ORLIK 2012"” oraz „Przebudowa gminnej, przyszkolnej infrastruktury sportowej” w Busku- Zdroju
Gmina Busko-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00610910
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00610910/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-22 12:23
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c2d3ce0-6de2-46eb-919f-c5a57df95652
- Identyfikator
- 6551879646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
2 przyznane
KRYSTYNA WIOREKKielce, PL · lot 0
18 800 PLNKRYSTYNA WIOREKKielce, PL · lot 1
29 889 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610910 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji pn. „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - ORLIK 2012"” oraz „Przebudowa gminnej, przyszkolnej infrastruktury sportowej” w Busku- Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Busko-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009716
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Mickiewicza 10
1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 41 370-52-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.busko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umig.busko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c2d3ce0-6de2-46eb-919f-c5a57df956521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji pn. „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - ORLIK 2012"” oraz „Przebudowa gminnej, przyszkolnej infrastruktury sportowej” w Busku- Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c2d3ce0-6de2-46eb-919f-c5a57df95652
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610910
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064357/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniami: 1) Modernizacja boisk sportowych ORLIK przy ul. Grotta w Busku-Zdroju 2) Przebudowa gminnej, przyszkolnej infrastruktury sportowej w Busku-Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525675
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RSID.271.34.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi prowadzonymi w ramach:Część 1: Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - ORLIK 2012" w Busku-Zdroju - zadanie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
Zamawiający informuje, że nadzorowane zadanie jest dofinansowane z następującego źródła:
Projekt realizowany jest w ramach zadania budżetowego pn. Modernizacja boisk sportowych wielofunkcyjnych ORLIK przy ul. Grotta w Busku – Zdroju. Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Przedmiotowe zamówienie podlegające nadzorowi obejmuje:
a) Opracowanie dokumentacji projektowej, w tym: opracowanie inwentaryzacji stanu istniejącego, uzyskanie wszelkich niezbędnych do zaprojektowania robót budowlanych dokumentów oraz informacji, opracowanie kompletnego projektu budowlanego, technicznego oraz dokumentacji powykonawczej, uzyskanie niezbędnych decyzji, pozwoleń i uzgodnień (jeśli są wymagane);
b) Opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych;
c) Realizację kompletnych robót budowlanych polegających w szczególności na wykonaniu niezbędnych robót demontażowych oraz rozbiórkowych w zakresie wymaganym do prawidłowego wykonania przedmiotu inwestycji, prace dotyczące wyciągnięcia zasypu oraz zwinięcia zużytej trawy i poliuretanu, korekty podbudowy/nowa podbudowa, wymiany nawierzchni, montażu oświetlenia oraz wymiany piłkochwytów i części ogrodzenia;
d) Wykonanie i montaż tablicy informacyjnej (tablicę należy umieścić w miejscu widocznym dla osób korzystających z kompleksu sportowego). Tablica informacyjna o źródle dofinansowania przedmiotu umowy zgodnie z „Wytycznymi w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych obowiązującymi beneficjentów programów dofinansowanych z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych” (dostępnymi pod adresem https://www.gov.pl/web/premier/promocja)
Wykonawca jest zobowiązany do kontrolowania stanu technicznego i wizualnego tablicy informacyjnej o źródle współfinansowania zadania, przez okres realizacji zamówienia oraz w okresie obowiązującej gwarancji. W przypadku jej uszkodzenia lub zniszczenia - Wykonawca jest zobowiązany do jej odtworzenia na własny koszt.
e) Wykonawca umieści przy wjeździe na teren budowy:
- tablicę informacyjną budowy,
- trwałe tablice pamiątkowe po zakończeniu budowy.
Zakres robót obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie prac związanych z modernizacją boisk wraz z ogrodzeniem i oświetleniem.
Szczegółowy zakres robót podlegających nadzorowi określają: Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz zapisy specyfikacji warunków zamówienia a kolejno opracowane dokumentacje projektowe, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót;
Specyfikacja Warunków Zamówienia (wraz z załącznikami, w tym z wzorem umowy z wykonawcą) dotycząca wyboru wykonawcy robót, Program Funkcjonalno-Użytkowy - umieszczone są na stronie https://www.umig.busko.pl/ w zakładce „Zamówienia publiczne” pod nazwą zadania: Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - ORLIK 2012" w Busku-Zdroju (numer Postępowania: RSID.271.32.2024)
Zamawiający wymaga zapewnienia ciągłego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót w specjalnościach:
• konstrukcyjno-budowlanej
• instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, w zakresie opisanym w projekcie umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 14721,97 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi prowadzonymi w ramach:Część 2: Przebudowa gminnej, przyszkolnej infrastruktury sportowej w Busku-Zdroju - zadanie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
Zamawiający informuje, że nadzorowane zadanie jest dofinansowane z następującego źródła:
Projekt dofinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Nr Edycja 8/2023/5615/PolskiLad
Przedmiotowe zamówienie podlegające nadzorowi obejmuje:
a) Opracowanie dokumentacji projektowej, w tym: opracowanie inwentaryzacji stanu istniejącego, uzyskanie wszelkich niezbędnych do zaprojektowania robót budowlanych dokumentów oraz informacji, opracowanie kompletnego projektu budowlanego, technicznego oraz dokumentacji powykonawczej, uzyskanie niezbędnych decyzji, pozwoleń i uzgodnień (jeśli są wymagane);
b) Opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych;
c) Realizację kompletnych robót budowlanych polegających w szczególności na wykonaniu niezbędnych robót demontażowych oraz rozbiórkowych w zakresie wymaganym do prawidłowego wykonania przedmiotu inwestycji, wykonaniu robót ziemnych, wykonaniu nowego boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni z trawy syntetycznej, bieżni lekkoatletycznej o nawierzchni polipropylenowej, oświetleniu kompleksu sportowego, odwodnieniu, wykonaniu piłkochwytów oraz elementów małej architektury;
d) Zakup, dostawę oraz montaż urządzeń i sprzętu sportowego, m.in. bramek, koszy, słupków z siatkami, urządzeń do różnych dyscyplin sportu, piłkochwytów;
e) Wyposażenie terenu w elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery;
f) Wykonanie monitoringu wizyjnego;
g) Wykonanie dokumentacji powykonawczej, instrukcji eksploatacji i konserwacji;
h) Budowę zaplecza szatniowo-sanitarnego w formie kontenera modułowego z płyty warstwowej ocieplanej wraz z wykonaniem instalacji: elektrycznej, oświetleniowej, c.o., wod.- kan.;
i) Wykonanie niezbędnych przyłączy do zaplecza szatniowo-sanitarnego;
j) Zagospodarowanie terenu (dojścia, chodniki, itp.),
k) Tablicę informacyjną (tablicę należy umieścić w miejscu widocznym dla osób korzystających z kompleksu sportowego). Tablica informacyjna o źródle dofinansowania przedmiotu umowy zgodnie z wytycznymi dot. materiałów promocyjnych Rządowego Funduszu Polski Ład dla woj. Świętokrzyskiego: https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-osma/#c28882
Wykonawca jest zobowiązany do kontrolowania stanu technicznego i wizualnego tablicy informacyjnej o źródle współfinansowania zadania, przez okres realizacji zamówienia oraz w okresie obowiązującej gwarancji. W przypadku jej uszkodzenia lub zniszczenia - Wykonawca jest zobowiązany do jej odtworzenia na własny koszt.
l) Wykonawca umieści przy wjeździe na teren budowy:
- tablicę informacyjną budowy,
- trwałe tablice pamiątkowe po zakończeniu budowy.
Szczegółowy zakres robót podlegających nadzorowi określają: Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz zapisy specyfikacji warunków zamówienia a kolejno opracowane dokumentacje projektowe, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót;
Specyfikacja Warunków Zamówienia (wraz z załącznikami, w tym z wzorem umowy z wykonawcą) dotycząca wyboru wykonawcy robót, Program Funkcjonalno-Użytkowy - umieszczone są na stronie https://www.umig.busko.pl/ w zakładce „Zamówienia publiczne” pod nazwą zadania: Przebudowa gminnej, przyszkolnej infrastruktury sportowej w Busku-Zdroju (numer Postępowania: RSID.271.26.2024)
Zamawiający wymaga zapewnienia ciągłego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót w specjalnościach:
• konstrukcyjno-budowlanej
• instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, w zakresie opisanym w projekcie umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 35231,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28167,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Obsługi Inwestycji EKO INWEST Krystyna Wiorek
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Obsługi Inwestycji EKO INWEST Grzegorz Moćko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292859919
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-561
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29889,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55965,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29889,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Obsługi Inwestycji EKO INWEST Krystyna Wiorek
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Obsługi Inwestycji EKO INWEST Grzegorz Moćko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292859919
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-561
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29889,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 400 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Część nr 1:1.1. Termin wykonania usługi (pełnienia nadzoru inwestorskiego): do 7 miesięcy od dnia podpisania umowy tj. do dnia zakończenia rzeczowego i finansowego zadania oraz podpisania pozytywnego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego zadania i 60 miesięcy od zakończenia inwestycji na czynności wynikające z okresu rękojmi.
1.2. Planowany termin wykonywania robót budowlanych zgodnie z zapisami umowy z Wykonawcą robót: w terminie do 6 miesięcy od dnia podpisania umowy wraz z uzyskaniem przez Wykonawcę decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
Część nr 2:
2.1. Termin wykonania usługi (pełnienia nadzoru inwestorskiego): do 400 dni od dnia podpisania umowy tj. do dnia zakończenia rzeczowego i finansowego zadania oraz podpisania pozytywnego bezusterkowego protokołu odbioru końcowego zadania i 60 miesięcy od zakończenia inwestycji na czynności wynikające z okresu rękojmi.
2.2. Planowany termin wykonywania robót budowlanych zgodnie z zapisami umowy z Wykonawcą robót: w terminie do 370 dni od dnia podpisania umowy wraz z uzyskaniem przez Wykonawcę decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |