„Poprawa infrastruktury technicznej Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju”
Gmina Busko-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00611081
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00611081/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-22 12:50
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b99368c-7753-4c4b-84e8-77e2f3015078
- Identyfikator
- 6551879646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00611081 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa infrastruktury technicznej Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Busko-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009716
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Mickiewicza 10
1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 41 370-52-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.busko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umig.busko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b99368c-7753-4c4b-84e8-77e2f30150781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa infrastruktury technicznej Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b99368c-7753-4c4b-84e8-77e2f3015078
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611081
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064357/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Poprawa infrastruktury technicznej Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534103
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RSID.271.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest poprawa infrastruktury technicznej Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju polegająca na remoncie urządzeń uzdatniania wody i wymianie infrastruktury strefy podbasenowej na Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju,
w trybie „zaprojektuj i wykonaj”.
Zakres prac planowanych do zaprojektowania i wykonania:
1) Zaprojektowanie i wykonanie wymiany wyeksploatowanych urządzeń i instalacji technologicznych w pomieszczeniu węzła cieplnego poprzez demontaż zużytych urządzeń i wymianę na nowe zgodnie z wykazem urządzeń zawartych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik do SWZ.
2) Zaprojektowanie i wykonanie remontu istniejącej instalacji elektrycznej w filtrowni, polegającego na wymianie systemu zasilania i sterowania wraz z okablowaniem oraz wprowadzeniem funkcji automatycznej pracy instalacji filtracji i uzdatniania chemicznego wody basenowej. Specyfikacja istniejących urządzeń określona jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik do SWZ.
3) Zaprojektowanie i wykonanie remontu instalacji technologicznej uzdatniania wody basenowej w pomieszczeniu filtrowni, polegającego na wymianie zużytych urządzeń na nowe z doposażeniem ich w osprzęt umożliwiający wprowadzenie automatycznego systemu sterowania pracą filtrów np. napędy pneumatyczne lub elektryczne zgodnie z wykazem urządzeń zawartym w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik do SWZ.
4) Zaprojektowanie i wykonanie remontu instalacji wodnej studni głębinowej, polegającego na wymianie pompy głębinowej na pompę wykonaną ze stali nierdzewnej oraz wykonaniu nowej instalacji z rur PCV. Istniejąca pompa głębinowa wielostopniowa z zatopionym silnikiem elektrycznym typ SP 14A-7.
5) Zaprojektowanie i wykonanie wymiany instalacji elektrycznej oświetlenia podwodnego basenu sportowego i brodzika, w zakresie dotyczącym wymiany lamp (opraw) oświetleniowych podwodnych na oprawy energooszczędne typu LED włącznie z zasilaczami oraz wymiany niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oświetlenia elementów instalacji elektrycznej.
6) Zakup odkurzacza podwodnego (wersja automatyczna).
7) Zakup i montaż stojaków rowerowych przed budynkiem Pływalni Miejskiej.
Wykonawca umieści przy wjeździe na teren budowy:
- tablicę informacyjną budowy,
- tablicę informacyjną o źródle współfinansowania zadania,
- trwałą tablicę pamiątkową po zakończeniu budowy,
W/w tablice należy wykonać zgodnie z:
- „Wytycznymi w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych obowiązującymi beneficjentów programów dofinansowanych z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych” (dostępnymi pod adresem https://www.gov.pl/web/premier/promocja)
Wykonawca jest zobowiązany do kontrolowania stanu technicznego i wizualnego tablicy informacyjnej o źródle współfinansowania zadania, przez okres realizacji zamówienia oraz w okresie obowiązującej gwarancji. W przypadku jej uszkodzenia lub zniszczenia - Wykonawca jest zobowiązany do jej odtworzenia na własny koszt.
2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w Programie Funkcjonalno – Użytkowym, który w swym opracowaniu zawiera szczegółową koncepcje wykonania dokumentacji projektowej wraz
z przewidywanymi do wykonania robotami (dalej PFU).
Wykonawca po zapoznaniu się z PFU jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnego do osiągnięcia rezultatu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1438202,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1583625,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1438202,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Transcom Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 008119628
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-144
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zakres powierzonych robót: Roboty ogólnobudowlane/Roboty elektryczne. Nazwy ewentualnych podwykonawców: Nieznani na etapie składania ofert
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1438202,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot zamówienia należy wykonać w terminie:a) Etap I – Opracowanie dokumentacji projektowej – w ciągu 20 dni od akceptacji koncepcji przez Zamawiającego wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku stanowiącego podstawę uzyskania pozwolenia na budowę/zgłoszenia robót budowlanych (w przypadku konieczności ich uzyskania).
b) Etap II – zakończenie Zadania – w terminie do 100 dni od dnia podpisania umowy.
Za datę zakończenia Zadania objętego niniejszym zamówieniem uznaje się datę uzyskania przez Wykonawcę decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, o której mowa w art. 55 ustawy z dnia 7 lipca 1994r. – Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 725 z późn. zm.), jeżeli jest ona wymagana zgodnie z przepisami tej ustawy.
W przypadku konieczności uzyskania pozwolenia na użytkowanie, do czasu jego uzyskania, Wykonawca ponosi odpowiedzialność na zasadach ogólnych, za wszelkie szkody powstałe na obiektach wykonanych w ramach niniejszego zamówienia.
c) Terminy zakończenia prac projektowych oraz prac budowlanych Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w harmonogramie rzeczowo-finansowym zadania.
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |