Zakup okotarowania sceny Teatru Wielkiego w Łodzi
Teatr Wielki w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00611149
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00611149/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-22 12:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65eb31ca-6e6a-4a34-b5dc-ecbc2c432b08
- Identyfikator
- 7240001793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00611149 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup okotarowania sceny Teatru Wielkiego w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Wielki w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279195
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Dąbrowskiego
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-249
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.iwanowska@teatr-wielki.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.operalodz.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10064671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup okotarowania sceny Teatru Wielkiego w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65eb31ca-6e6a-4a34-b5dc-ecbc2c432b08
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611149
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567606
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP/TP/06/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 727000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup okotarowania sceny dla Teatru Wielkiego w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, to należy rozumieć, że określeniom tym towarzyszą słowa „lub równoważny”, zgodnie z art. 99 ust. 5 uPzp.
2. Wymagania ogólne, dotyczące całego zamawianego okotarowania sceny, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia:
2.1. Materiał – czarny, syntetyczny plusz dekoracyjny 100% PES Trevira CS o dużej gęstości - co najmniej 500 g/m2, z wykończeniem trudnopalnym, potwierdzonym odpowiednim atestem dołączonym do oferty.
2.2. Przy kurtynie zagłuszającej należy zastosować drugą, dodatkową tkaninę techniczną absorbującą- pochłaniającą dźwięki o gramaturze co najmniej 320 g/m2, trudnopalną /potwierdzoną odpowiednim atestem dołączonym do oferty/.
2.3. W cenie oferty należy uwzględnić dostawę taśmy bawełnianej- troków do wiązania kulis w kolorze czarnym o szerokości - 20 mm i długości 80 cm w odpowiedniej ilości. Założenie troków mocujących – po stronie Zamawiającego.
2.4. Kulisy powinny być uszyte w połowie jako Prawe i Lewe, tj. tak aby węższy element brytu kulisy był po zewnętrznej stronie sceny.
2.5. Okotarowanie musi być wykonane bardzo starannie, bez zmarszczeń na szwach, tak aby kierunek brytów był zgodny, co jest szalenie istotne na scenie oświetlonej z wielu kierunków.
2.6. Ze względu na specyfikę zamówienia oraz dopasowanie kotar do wymiarów urządzeń scenicznych, systemu mocowań, obciążania poszczególnych elementów w celu ich maksymalnego napinania wszystkie wątpliwości przed realizacją zamówienia i w trakcie realizacji należy konsultować z Działem Eksploatacji Przedstawień Teatru Wielkiego w Łodzi, przede wszystkim z p. Sylwestrem Borowskim tel. 510 044 151.
2.7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość obejrzenia wykonawstwa w trakcie pracy, aby przekazywać ewentualne uwagi na bieżąco w celu uniknięcia problemów przy realizacji tego skomplikowanego i specyficznego zamówienia.
2.8. Rodzaj pasów wzmacniających, kółek i innych elementów oraz sposób szycia kieszeni obciążeniowych i fartuchów wysłaniających do ustalenia po bezpośredniej konsultacji.
2.9. Do szycia musi być użyta odpowiednia permanentnie trudnopalna nić.
3. Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowych środków dowodowych w postaci:
3.1. odpowiednich atestów, potwierdzających trudnopalność materiałów, z których wykonane zostanie okotarowanie;
3.2. 1 (jednej) sztuki okotarowania uszytej przez Wykonawcę, tj. „zakola” o wymiarach wysokość 12,60m; szerokość 6,00m. Wykonawcy, któremu zostanie udzielone zamówienie zakole zostanie wliczone jako część wykonania przedmiotu umowy. Obecność marszczenia na szwach i/lub brak zachowania zgodności kierunku brytów i/lub brak zachowania wymiarów i linii prostych w szyciu będzie skutkowało odrzuceniem oferty.
4. Zamawiający wymaga dołączenia powyższych przedmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia, że oferowane okotarowanie spełnia określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria wskazane w Załączniku nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 19200000-8 - Tkaniny włókiennicze i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
19260000-6 - Tkaniny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu. Jedyna oferta złożona w postępowaniu została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c w związku z art. 107 ust. 3 uPzp (Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 812880,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 812880,43 PLN
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |