Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w miejscowości Opoka (od szkoły w kierunku Józefina).
GMINA ANNOPOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00611498
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00611498/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-22 13:52
- Lokalizacja
- Annopol, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76060bf2-bc07-4874-9a16-7b982a036d1e
- Identyfikator
- 7151771041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
1 przyznane
GRAŻYNA BULAKDESZKOWICE PIERWSZE 148, PL · lot 0
93 806,26 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00611498 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w miejscowości Opoka (od szkoły w kierunku Józefina).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ANNOPOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Annopol
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-235
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 15 861 30 63
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@annopol.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.annopol.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.annopol.info/#/offer/e75644d9-8512-4ed4-8638-4f0abcfcfa371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w miejscowości Opoka (od szkoły w kierunku Józefina).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76060bf2-bc07-4874-9a16-7b982a036d1e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611498
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014017/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja-przebudowa dróg
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537758
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 99080,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia polega na modernizacji, przebudowie drogi gminnej w miejscowości Opoka (od szkoły w kierunku Józefina). Długość odcinka objętego przebudową wynosi 100 mb.
4.4. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiarze – zawarte jako dokumentacja techniczna stanowią Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93806,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114685,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93806,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Skup Włókna Handel Usługi Bulak Grażyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9221008252
7.3.4) Miejscowość: Deszkowice Pierwsze
7.3.5) Kod pocztowy: 22-448
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93806,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |