Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości

Służba Wywiadu Wojskowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00611531
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00611531/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-22 13:56
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07c695b5-6b7c-45c5-a24a-5ea20731491a
Identyfikator
7010034642
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszczące

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00611531 z dnia 2024-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Służba Wywiadu Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140691317

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 243

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-009

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sww.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sww.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.sww.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07c695b5-6b7c-45c5-a24a-5ea20731491a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611531

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028339/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554332

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SWW/ZP-7/BFL/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy środków do utrzymania czystości realizowane według potrzeb Zamawiającego. Dostawy środków do utrzymania czystości odbywać będą się do Magazynu Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający SŁUŻBA WYWIADU WOJSKOWEGO z siedzibą w Warszawie 02-009, przy al. Niepodległości 243 informuje, że postępowanie na „zakup i dostawę środków do utrzymania czystości”, prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zostaje unieważnione na podstawie art. 255 ust. 6 ustawy – Prawo zamówień publicznych, gdyż obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Dopuszczone przez Zamawiającego zawiadomieniem z dnia 23 października 2024 r. oraz zaoferowane przez wszystkich Wykonawców mydło w płynie „ATTIS” nie spełnia wymagań w zakresie składu określonych przez Zamawiającego w poz. 15 opisu przedmiotu zamówienia.
2024-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy