Zarządzanie cmentarzami komunalnymi w Lidzbarku Warmińskim i Markajmach.
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00611591
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00611591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-22 14:05
- Lokalizacja
- Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd57c8d7-bc80-4dc4-acbd-0aaf3c23b874
- Identyfikator
- 7431975709
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00611591 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zarządzanie cmentarzami komunalnymi w Lidzbarku Warmińskim i Markajmach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksandra Świętochowskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Lidzbark Warmiński
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 89 767 8500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@lidzbarkw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lidzbarkw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lidzbarkw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zarządzanie cmentarzami komunalnymi w Lidzbarku Warmińskim i Markajmach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd57c8d7-bc80-4dc4-acbd-0aaf3c23b874
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032741/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Zarządzanie cmentarzami komunalnymi w Lidzbarku Warmińskim i Markajmach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589873
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na zarządzaniu cmentarzami komunalnymi w Lidzbarku Warmińskim i w Markajmach w okresie od 01.01.2024 r.
do 31.12.2024 r.
2. Powierzchnia cmentarzy wynosi:
- cmentarz komunalny położony przy ul. Kopernika w Lidzbarku Warmińskim - 5,6483 ha (całość ogrodzona).
- cmentarz komunalny położony w Markajmach - dwie działki o powierzchni łącznej 6,0985 ha, (część ogrodzona – ok. 3 ha).
3. Zarządca w ramach realizacji zamówienia przyjmuje do zarządzania i utrzymania cmentarz komunalny położony w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Kopernika oraz cmentarz komunalny położony w Markajmach i zobowiązany jest w szczególności do:
1) Zarządzania (administrowania) cmentarzami,
2) Utrzymania czystości i porządku na terenie cmentarzy,
3) Utrzymania zieleni na terenie cmentarzy,
4) Utrzymania obiektów budowlanych i uzbrojenia na terenie cmentarzy
4.5.3.) Główny kod CPV: 98371111-5 - Usługi utrzymania cmentarzy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 r. poz. 1320), zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Cena brutto zawarta w najkorzystniejszej ofercie, tj. ofercie Wykonawcy: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., ul. Dantyszka 13, 11-100 Lidzbark Warmiński wynosi 442 216,32 złotych.
Na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę wynoszącą 413 286,36 złotych brutto. Kwota ta została podana przez Zamawiającego bezpośrednio przed otwarciem ofert. Mając na uwadze fakt, że Zamawiający nie może zwiększyć kwoty zaplanowanej na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej, zachodzi konieczność unieważnienia niniejszego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442216,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442216,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |