Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Daleszyce w roku 2026 - pierwszy przetarg nieograniczony
PGL LP Nadleśnictwo Daleszyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 31093-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-01-16
- Wartość
- 9 879 699,19 PLN
- Lokalizacja
- Daleszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572727083
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi leśnictwaUsługi pozyskiwania drewnaUsługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewnaUsługi cięcia drewnaTransport dłużyc na terenie lasówUsługi selekcji drzewUsługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzewSadzenie drzewUsługi doraźne dotyczące leśnictwaUsługi gospodarki leśnejUsługi zwalczania szkodników leśnychUsługi zalesiania
Wykonawcy
20 przyznanych
SEBASTIAN OZGADaleszyce, PL · lot LOT-0001
922 576,16 PLNIRENEUSZ SOWIŃSKIFałków, PL · lot LOT-0003
1 093 395,42 PLNŁUKASZ ARMATABieliny, PL · lot LOT-0003
1 192 153,56 PLNŁUKASZ DZIEWITPionki, PL · lot LOT-0003
1 143 820,99 PLNSEBASTIAN KULETARadoska 70, PL · lot LOT-0003
1 162 774,78 PLNJOLANTA MACIEJEWSKADaleszyce, PL · lot LOT-0005
2 717 101,14 PLNSZYMON MACIEJEWSKIDaleszyce, PL · lot LOT-0005
2 717 101,14 PLNSZYMON MACIEJEWSKIDaleszyce, PL · lot LOT-0006
644 155,2 PLNARKADIUSZ DZIEDZICDaleszyce, PL · lot LOT-0006
790 400,91 PLNIRENEUSZ SOWIŃSKIFałków, PL · lot LOT-0006
680 157,79 PLNIRENEUSZ SOWIŃSKIFałków, PL · lot LOT-0008
1 123 205,85 PLNARKADIUSZ DZIEDZICDaleszyce, PL · lot LOT-0008
1 195 333,35 PLNSEBASTIAN KULETARadoska 70, PL · lot LOT-0008
134 676,04 PLNJERZY GÓRECKIDaleszyce, PL · lot LOT-0004
1 243 888,65 PLNSEBASTIAN KULETARadoska 70, PL · lot LOT-0004
1 101 123,45 PLNŁUKASZ DZIEWITPionki, PL · lot LOT-0002
976 219,4 PLNŁUKASZ ARMATABieliny, PL · lot LOT-0002
165 541,36 PLNŁUKASZ DZIEWITPionki, PL · lot LOT-0007
1 301 922,57 PLNSEBASTIAN KULETARadoska 70, PL · lot LOT-0007
1 334 220,5 PLNARKADIUSZ DZIEDZICDaleszyce, PL · lot LOT-0007
162 804,72 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.