Dostawa zaplecza sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Wyposażenie boiska piłkarskiego w Klembowie w trybuny, oświetlenie oraz szatnie dla zawodników
Gmina Klembów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00611774
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00611774/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-22 14:38
- Lokalizacja
- Klembów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acd5667e-529d-4c33-b366-51b2485c94af
- Identyfikator
- 1251333656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00611774 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zaplecza sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Wyposażenie boiska piłkarskiego w Klembowie w trybuny, oświetlenie oraz szatnie dla zawodników
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Klembów
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Klembowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Franciszka Żymirskiego 38
1.5.2.) Miejscowość: Klembów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-205
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: (29) 753-88-00
1.5.8.) Numer faksu: (29) 777-90-85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klembow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.klembow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-acd5667e-529d-4c33-b366-51b2485c94af1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zaplecza sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Wyposażenie boiska piłkarskiego w Klembowie w trybuny, oświetlenie oraz szatnie dla zawodników2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acd5667e-529d-4c33-b366-51b2485c94af
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611774
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016919/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa zaplecza sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Wyposażenie boiska piłkarskiego w Klembowie w trybuny, oświetlenie oraz szatnie dla zawodników
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535177
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 166500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.: Dostawa zaplecza sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Wyposażenie boiska piłkarskiego w Klembowie w trybuny, oświetlenie oraz szatnie dla zawodników.
Zakres realizacji przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostarczenie i zamontowanie czterech kontenerów z przeznaczeniem na zaplecze sportowe przy boisku do piłki nożnej w miejscowości Klembów, na działce nr ewid. 617/12 obręb 0003 Klembów.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia ujęty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Rzut Szatni Kontenerowych (wykonany w skali 1:50), stanowi załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212230-7 - Instalowanie szatni
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199629,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 391140,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199629,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELA CONTAINER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132486419
7.3.3) Ulica: Łukasiewicza nr 6
7.3.4) Miejscowość: Wołomin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-200
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199629,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Strony zgodnie ustalają, że termin realizacji przedmiotu umowy, określonego w § 1 Umowy, obejmuje okres 55 dni od dnia udzielenia zamówienia (od dnia zawarcia umowy), jednak nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2024 r.| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |