Remont podbudowy i nawierzchni drogi gminnej nr 843566P w Ligocie masą asfaltową na gorąco z frezowaniem nawierzchni
GMINA KOBYLA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00611909
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00611909/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-22 15:14
- Lokalizacja
- Kobyla Góra, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25db0076-f57f-47b2-a683-9506f943a640
- Identyfikator
- 5140255116
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00611909 z dnia 2024-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont podbudowy i nawierzchni drogi gminnej nr 843566P w Ligocie masą asfaltową na gorąco z frezowaniem nawierzchni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOBYLA GÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855386
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wiosny Ludów 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobyla Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-507
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627378100
1.5.8.) Numer faksu: 627378118
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobyla-gora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.kobyla-gora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25db0076-f57f-47b2-a683-9506f943a6401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont podbudowy i nawierzchni drogi gminnej nr 843566P w Ligocie masą asfaltową na gorąco z frezowaniem nawierzchni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25db0076-f57f-47b2-a683-9506f943a640
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611909
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000715/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont podbudowy i nawierzchni drogi gminnej nr 843566P w Ligocie masą asfaltową na gorąco z frezowaniem nawierzchni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573944
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2024.BZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont podbudowy i nawierzchni drogi gminnej nr 843566P w Ligocie masą asfaltową na gorąco z frezowaniem nawierzchni poprzez:
- sfrezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej na głębokość 5,00 cm i powierzchni 90,00 m²,
- wykorytowanie istniejącej podbudowy na powierzchni 51,00 m² na głębokość 38,00 cm,
- ułożenie nowej warstwy podbudowy z betonu C3/4 powierzchni 51,00 m² i grubości 15 cm po zagęszczeniu,
- ułożenie nowej warstwy podbudowy z kruszywa 0-0,63 mm na powierzchni 51,00 m² i grubości 15,00 cm,
- ułożenie nowej warstwy podbudowy z kruszywa 0-31,5 mm na powierzchni 51,00 m² i grubości 8,00 cm,
- skropienie nawierzchni emulsją asfaltową 0,8 kg/m² o powierzchni 123,00 m²,
- ułożenie warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno-bitumicznej AC16W 35/50 o grubości 4,00 cm po zagęszczeniu na powierzchni 123,00 m²,
- skropienie warstwy wyrównawczej emulsją asfaltową 0,5 kg/m² o powierzchni 120,00 m²,
- ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej SMA 11 S PMB 45/80-55 o grubości 4,00 cm po zagęszczeniu na powierzchni 120,00 m²,
- wykonanie pobocza z destruktu asfaltowego o grubości 25,00 cm i o szerokości 0,50 m i powierzchni 30,00 m².
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25545,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25545,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25545,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250811325
7.3.3) Ulica: Skladowa 2
7.3.4) Miejscowość: Ostrzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 63-500
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25545,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-29| 2024-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |