Przetarg nieograniczony na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Rząśnia

Gmina Rząśnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
35491-2026
Typ
29
Opublikowano
2026-01-19
Wartość
2 779 920 PLN
Lokalizacja
Rząśnia, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
PL714
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowychUsługi gospodarki odpadamiUsługi wywozu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

"EKO-REGION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot LOT-0000
2 779 920 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.