Dostawa oleju opałowego na rok 2025 dla jednostek podległych Gminie Kołaczkowo.

Gmina Kołaczkowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00612101
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00612101/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-23 07:41
Lokalizacja
Kołaczkowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9697f5cd-360b-4f48-8248-4bd9ca704acc
Identyfikator
7891707330
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oleje opałowe

Wykonawcy

1 przyznane

WRC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLicheń Stary, PL · lot 0
368 160,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612101 z dnia 2024-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego na rok 2025 dla jednostek podległych Gminie Kołaczkowo.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kołaczkowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258112

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Władysława Reymonta 3

1.5.2.) Miejscowość: Kołaczkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-306

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kolaczkowo.pl fundusze@kolaczkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolaczkowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kolaczkowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju opałowego na rok 2025 dla jednostek podległych Gminie Kołaczkowo.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9697f5cd-360b-4f48-8248-4bd9ca704acc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612101

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008184/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa oleju opałowego na rok 2025 dla jednostek podległych Gminie Kołaczkowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539407

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FEZP.271.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn. Dostawa oleju opałowego na rok 2025 dla jednostek podległych Gminie Kołaczkowo.
Zamawiający zleca a Wykonawca przyjmuje do wykonania sukcesywną dostawę oleju opałowego lekkiego , w ilości szacunkowej 93 600 litrów .
Ceną oferty jest cena brutto za 1 m3 oleju opałowego wraz z transportem obliczona wg ceny producenta netto
obowiązującej w dniu 09.10.2024 r. powiększona o stałą marżę lub pomniejszona o stały upust, a następnie powiększona o
podatek VAT i pomnożona przez szacunkową ilość oleju napędowego tj. 93,6 m3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135000-4 - Oleje opałowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368160,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 382557,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 368160,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WRC SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652969291

7.3.4) Miejscowość: LICHEŃ STARY

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 368160,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy