EZ.28.155.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych - radiofarmaceutyki dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 42253-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-01-20
- Wartość
- 3 043 235 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
2 przyznane
NARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL · lot LOT-0002
200 945 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0003
3 043 235 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.