„Artystyczna gmina - modernizacja sali widowiskowej wraz z zapleczem w Ludwikowicach Kłodzkich”

Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00612184
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00612184/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-24 18:02
Lokalizacja
Ludwikowice Kłodzkie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8cbb8c4-9fed-4005-9e45-dd803e4a1c76
Identyfikator
8851534071
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty malarskie i szklarskiePokrywanie podłóg i ścian

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ TYŚNowa Ruda, PL · lot 0
489 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612184 z dnia 2024-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Artystyczna gmina - modernizacja sali widowiskowej
wraz z zapleczem w Ludwikowicach Kłodzkich”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890032143

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fabryczna 2

1.5.2.) Miejscowość: Ludwikowice Kłodzkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-450

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ksiegowosc@ckgnr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ckgnr.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/992139

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Artystyczna gmina - modernizacja sali widowiskowej
wraz z zapleczem w Ludwikowicach Kłodzkich”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8cbb8c4-9fed-4005-9e45-dd803e4a1c76

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612184

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00448551/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja sali widowiskowej wraz z zapleczem w Ludwikowicach Kłodzkich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529799

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DFKiA.261.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 447235,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont i modernizacja pomieszczeń Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich. Sala widowisko-sportowa zostanie dostosowana do nowych funkcji poprzez modernizację posadzki w/w sali, kompleksowy remont łazienek z dostosowaniem ich do osób ze szczególnymi potrzebami i niepełnosprawnościami, modernizację sceny i dwóch pomieszczeń przyległych do niej, remont korytarza łączącego wejście do budynku z salą widowiskową, modernizację szatni, zakup wyposażenia pomieszczeń przyległych do sceny oraz zakup mobilnych podestów scenicznych.
Przeprowadzone zostaną prace wykończeniowe przy okładzinach ściennych oraz wymiana okładzin podłogowych i częściowa wymiana instalacji elektrycznej i oświetleniowej. Zamontowane zostanie podstawowe wyposażenie, w tym armatura sanitarna, wyposażeniem oraz meble do pomieszczeń przyległych do sceny. Centrum Kultury zostanie również zmodernizowane pod względem dostępności dla osób niepełnosprawnych.

Przedmiot zamówienia opisują projekt umowy (załącznik nr 4 do SWZ) oraz dokumentacja i przedmiar robót (załączniki nr 5 i nr 6 do SWZ).

Zadanie jest dofinansowane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury z rozdziału 92195, paragraf: 6260 w ramach programu Infrastruktura domów kultury.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489540 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 548994,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 489540 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU „Tysiu” Arkadiusz Tyś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8851568058

7.3.3) Ulica: Kołowa

7.3.4) Miejscowość: Nowa Ruda

7.3.5) Kod pocztowy: 57-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489540 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-09

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane