Zakup i dostawa zestawów udaroodpornych, kamizelek oraz hełmów kuloodpornych dla Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00612345
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00612345/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-25 08:21
Lokalizacja
Kule, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92106d4a-52d7-4cc8-9f9a-8fab19bd254f
Identyfikator
5741041354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kombinezony bojoweKamizelki kuloodporneBojowe nakrycia głowySprzęt osobisty i pomocniczy

Wykonawcy

1 przyznane

MDH PROTECTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKostrzyn, PL · lot 2
20 282,7 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612345 z dnia 2024-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa zestawów udaroodpornych, kamizelek oraz hełmów kuloodpornych dla Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000675181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kule 2

1.5.2.) Miejscowość: Kule

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-110

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_kule@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cosswkule.bip.gov.pl/search/publiccontracts/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92106d4a-52d7-4cc8-9f9a-8fab19bd254f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa zestawów udaroodpornych, kamizelek oraz hełmów kuloodpornych dla Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92106d4a-52d7-4cc8-9f9a-8fab19bd254f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612345

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00239268/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Zakup i dostawa środków ochrony niezbędnych do realizacji statutowych działań Służby Więziennej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483079

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: COS-DKW.2232.16.2024.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 299190,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Część nr 1 – Zakup i dostawa zestawów ochronnych, udaroodpornych oraz kasków ochronnych z osłoną twarzy

1. Zestaw ochronny, udaroodporny - 20 kpl.
2. Kask ochronny z osłoną twarzy - 64 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35812200-1 - Kombinezony bojowe

4.5.5.) Wartość części: 186667,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Część nr 2 – Zakup i dostawa kamizelek kuloodpornych

1. Kamizelka kuloodporna - 10 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35815100-1 - Kamizelki kuloodporne

4.5.5.) Wartość części: 36000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Część nr 3 – Zakup i dostawa hełmów kuloodpornych

1. Hełm kuloodporny - 10 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35812300-2 - Bojowe nakrycia głowy

4.5.5.) Wartość części: 16966,02 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Część nr 4 – Zakup i dostawa rękawic ochronno-taktycznych

1. Rękawice ochronno-taktyczne - 60 kpl.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35800000-2 - Sprzęt osobisty i pomocniczy

4.5.5.) Wartość części: 31707,32 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Część nr 5 – Zakup i dostawa tarcz obronnych dużych oraz tarcz obronnych małych

1. Tarcza obronna duża - 8 szt.
2. Tarcza obronna mała - 8 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35800000-2 - Sprzęt osobisty i pomocniczy

4.5.5.) Wartość części: 27850,41 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie w części nr 1, gdyż w ramach przeprowadzonego postępowania oferty złożone przez Wykonawców podlegały odrzuceniu. Wobec braku ważnych ofert, które mogłyby zostać wybrane do realizacji zamówienia, podjęto decyzję o unieważnieniu postępowania.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie w części nr 2, gdyż w ramach przeprowadzonego postępowania oferta złożona przez Wykonawcę podlegała odrzuceniu. Wobec braku ważnych ofert, które mogłyby zostać wybrane do realizacji zamówienia, podjęto decyzję o unieważnieniu postępowania.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20282,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20282,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20282,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MDH Protection Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386115333

7.3.3) Ulica: Okrężna

7.3.4) Miejscowość: Kostrzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 62-025

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20282,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie w części nr 4, gdyż w terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie w części nr 5, gdyż w ramach przeprowadzonego postępowania oferty złożone przez Wykonawców podlegały odrzuceniu. Wobec braku ważnych ofert, które mogłyby zostać wybrane do realizacji zamówienia, podjęto decyzję o unieważnieniu postępowania.

2024-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy