Zakup samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miasta Katowice
MIASTO KATOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00612350
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00612350/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-25 08:22
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c203946b-8371-40c4-b453-9ded243670b3
- Identyfikator
- 6340010147
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612350 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miasta Katowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KATOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 4
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-098
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@katowice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.katowice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umkatowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miasta Katowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c203946b-8371-40c4-b453-9ded243670b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612350
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028883/33/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.14 Zakup samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miasta Katowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547710
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.75.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 130081,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego, nieużywanego samochodu osobowego o poniższych wymaganiach:
a) rok produkcji: 2024;
b) spełniający polskie wymagania, w tym warunki techniczne, wynikające z ustawy z dnia
20 czerwca 1997. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2024 poz. 1251 ze zm.) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy;
c) spełniający wymogi minimum Dyrektywy CEE EURO 6 w zakresie emisji spalin.
3) Minimalne wyposażenie pojazdu:
a) samochód osobowy / typu liftback, hatchback
b) norma emisji spalin EURO 6
c) Ilość miejsc: 5
d) silnik: benzyna / hybryda
e) pojemność silnika od 1200 cm3 do 1600 cm3
f) moc min. od 100 KW
g) długość całkowita: od 4600 mm do 4800 mm
h) szerokość: od 1750 mm do 1900 mm
i) skrzynia biegów automatyczna
j) pojemność bagażnika – min. 400 l
k) reflektory LED w technologii Matrix
l) lakier metalizowany / czarny
m) boczne poduszki powietrzne z przodu i z tyłu, z kurtyną powietrzną
n) czołowe poduszki bezpieczeństwa kierowcy i pasażera z przodu, dezaktywacja poduszki bezpieczeństwa pasażera z przodu, poduszka kolanowa kierowcy
o) fotele pokryte tkaniną ciemną
4) Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady.
Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji wynosił 24 miesiące od dnia odbioru zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji.
5) Szczegóły realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowne stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141450,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LELLEK sp. z o.o. oddział w Tarnowskich Górach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 991 037 47 36
7.3.3) Ulica: ul. leśna 2
7.3.4) Miejscowość: Tarnowskie Góry
7.3.5) Kod pocztowy: 42-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141450,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-15| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |