Przetarg nieograniczony na wykonanie usługi kompleksowego utrzymania czystości w Parku Wodnym Częstochowa i na Pływalni Letniej przy ul. Dekabrystów administrowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie w 2026 roku.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 49811-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-01-23
- Wartość
- 1 219 500,14 PLN
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000825522
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania
Wykonawcy
1 przyznane
Clean Team Marlena BułaMyszków, PL · lot LOT-0001
1 219 500,14 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.