Sukcesywne dostawy oleju opałowego w 2025 r.

Gmina Głowaczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00612401
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00612401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-25 08:37
Lokalizacja
Głowaczów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e8f7cf20-292a-42e6-ac5a-fd0e28c5f572
Identyfikator
8121839384
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

TERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 0
606 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612401 z dnia 2024-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy oleju opałowego w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głowaczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223646

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 35

1.5.2.) Miejscowość: Głowaczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-903

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486231075

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@glowaczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glowaczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

glowaczow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy oleju opałowego w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8f7cf20-292a-42e6-ac5a-fd0e28c5f572

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035967/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywne dostawy oleju opałowego w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551283

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.40.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 768000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju opałowego w 2025 r. w ilości szacunkowej ok. 160 000 litrów rzeczywistych o właściwościach zgodnych z Polską Normą PN-C-99024:2011. Zapotrzebowanie ilościowe podane wyżej na olej opałowy, stanowi przewidywane, szacunkowe (+/-) zapotrzebowanie w okresie wykonania zamówienia i nie jest wiążące dla Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian ilościowych uzależnionych od warunków pogodowych i zapotrzebowania na ciepło.
Dostawy oleju w ramach niniejszego zamówienia dokonywane będą bezpośrednio do 10 kotłowni budynków zarządzanych przez Zamawiającego tj.:
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Głowaczowie,
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzózie,
- Urzędu Miasta i Gminy Głowaczów, ul. Rynek 35,
- Strażnicy OSP Głowaczów, ul. Leżeńska
- Strażnicy OSP w Cecylówce Brzózkiej,
- Strażnicy OSP w Lipie,
- Ośrodek Zdrowia w Głowaczowie ul. Warecka,
- Ośrodka Zdrowia w Brzózie ul. Radomska
- Ośrodek Zdrowia w Studziankach Pancernych,
- Budynek Gospodarki Komunalnej Gminy Głowaczów, ul. Kozienicka 1f w Głowaczowie.

Dostawy odbywać się będą sukcesywnie na wniosek zamawiającego, w miarę występujących potrzeb, każdorazowo, określając ilość potrzebnego oleju opałowego. Rozliczenie każdorazowego tankowania odbywać się będzie w oparciu o ilości rzeczywiste zatankowanego oleju (według wskazania przepływomierza). Przy każdej dostawie planujemy napełniać wszystkie zbiorniki kotłowni „do pełna” w każdym obiekcie.
Wykonawca zobowiązany jest zapewnić transport oleju opałowego środkami transportu do tego przystosowanymi, tj. autocysterną wyposażoną w legalizowany przepływomierz z drukarką, pompą ssąco – tłoczącą oraz wąż gumowy o długości minimum 30 metrów.
Olej dostarczany będzie transportem wykonawcy i na jego koszt do 10 kotłowni budynków wskazanych przez zamawiającego. Olej opałowy dostarczany będzie w dni robocze w godz. 8.00 – 14.00 do kotłowni Zamawiającego. Dostawa sukcesywna w ciągu trwania umowy musi być zrealizowana w terminie nie dłuższym niż 72 godzin od przekazania zapotrzebowania (każdorazowego zamówienia). Odbiór dostarczonej partii oleju opałowego dokonywany będzie przez komisję powołaną przez Zamawiającego na podstawie wystawionego przez Wykonawcę kwitu „W-Z. Pokwitowanie odbioru – kwit W-Z, należy wystawić oddzielnie dla każdej zatankowanej kotłowni. Do każdej dostawy, przy odbiorze Wykonawca zobowiązany jest dołączyć certyfikat/świadectwo jakości dostarczanego oleju opałowego, wystawione przez producenta, potwierdzające właściwości fizyko-chemiczne dostarczonej partii oleju opałowego.
2.Charakterystyka techniczna przedmiotu dostawy, który powinien posiadać następujące parametry jakościowe:
- wartość opałowa - nie mniej niż 42,6 MJ/kg
- gęstość w temp. 15 C - nie więcej niż 860 kg/m3,
- temperatura zapłonu - nie mniejsza niż 56C,
- pozostałość po spopieleniu - nie większa niż 0,01%(m/m)
zawartość siarki do 0,1%,
- temperatura płynięcia - nie większa – 20C,
- pozostałości po koksowaniu w 10%, pozostałości destylacyjne – 0,3% (m/m),
- lepkość kinematyczna w temp. 20 - nie większa niż 6,00 mm2/s, zawartość wody - nie więcej niż 200 mg/kg.
Skład frakcyjny dostarczonego oleju opałowego winien być następujący:
- do temperatury 250 C destyluje - nie więcej niż – 65% (V/V)
- do temperatury 350C destyluje - nie mniej niż – 85% (V/V
- barwa - wzrokowo czerwona
- zawartość ciał obcych - nie więcej niż 24 mg/kg.

3. Kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
- olej opałowy – 09135100-5

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 606400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 630400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 606400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERM-Oil Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962880746

7.3.3) Ulica: Ofiar Firleja

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 606400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy