Zakup specjalistycznych lamp oświetleniowych na potrzeby Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.
MUZEUM IM.JACKA MALCZEWSKIEGO W RADOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00612640
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00612640/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-25 09:30
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0ee85f2-3cbd-4477-97b5-1040f625f7d9
- Identyfikator
- 7960078513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612640 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup specjalistycznych lamp oświetleniowych na potrzeby Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM IM.JACKA MALCZEWSKIEGO W RADOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000592584
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 11
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 362 43 29
1.5.8.) Numer faksu: 48 362 34 81
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malczewski@muzeum.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0ee85f2-3cbd-4477-97b5-1040f625f7d91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup specjalistycznych lamp oświetleniowych na potrzeby Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0ee85f2-3cbd-4477-97b5-1040f625f7d9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612640
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00081908/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup specjalistycznych lamp oświetleniowych na potrzeby Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572461
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MJM-ZP.26.1/D/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 422625,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Lampy oświetleniowe typ 1
Lampa do oświetlania obrazów światłem spot z możliwością kadrowania (wycinania strumienia świetlnego ) , o mocy 20W,od 650-750 LM, z funkcją ZOOM o kątach świecenia w minimalnych zakresach 25-36 oraz 15-25 stopni. Lampa musi posiadać możliwość montowania akcesoriów w postaci:
-obiektywów o kątach w minimalnych zakresach od 10/20/30/40/55 st z funkcją zoom,
-nakładki ograniczające strumień światła, możliwość montowania znaków graficznych wewnątrz obiektywu,
-filtrów dedykowanych do zastosowanej optyki takich jak filtry szklane UV, filtry koloryzujące, filtry dyfuzora, podkreślające CPL, filtry GND zmieniające temperaturę barwową,
Lampa powinna mieć zastosowaną diodę o temperaturze barwowej 3000K i wskaźniku oddawania barw nie mniej niż 98 CRI dedykowaną do oświetlania obrazów i ochroną UV, z możliwością zmiany natężenia światła DIM od 0%-100% za pomocą sterowania bluetooth BT za pomocą oprogramowania dedykowanego do urządzeń mobilnych jak ipad, smartfon, tablet. Lampa musi podać adapter 3F (trójfazowy) (dodatkowy opis w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia), dostosowany do istniejącego w muzeum systemu szynowego (dodatkowy opis w załączniku nr 2 do opisu przedmiotu zamówienia). Kolor lampy biały. Po wpięciu w szynę lampa powinna się obracać w minimalnych zakresach:
-w pionie o 359 st.
-w poziomie, 270 st.
Żywotność świecenia lampy nie mniej niż 50 tyś h
Materiał, z którego zostanie wykonana lampa – aluminium
Wymienne obiektywy stałe czy z zoom, powinny składać się z zespołu szklanych soczewek.
Lampy oświetleniowe typ 2
Lampa do oświetlania obrazów światłem spot z możliwością kadrowania (wycinania strumienia świetlnego ) , o mocy w przedziale 28W-30W,od 650-750 LM, z funkcją ZOOM o kątach świecenia w minimalnych zakresach 25-36 oraz 15-25 stopni. Lampa musi posiadać możliwość montowania akcesoriów w postaci:
-obiektywów o kątach w minimalnych zakresach od 10/20/30/40/55 st z funkcja zoom,
-nakładki ograniczające strumień światła, możliwość montowania znaków graficznych wewnątrz obiektywu,
-filtrów dedykowanych do zastosowanej optyki takich jak filtry szklane UV, filtry koloryzujące, filtry dyfuzora, podkreślające CPL, filtry GND zmieniające temperaturę barwową,
Lampa powinna mieć zastosowaną diodę o temperaturze barwowej 3000K i wskaźniku oddawania barw nie mniej niż 98 CRI dedykowaną do oświetlania obrazów i ochroną UV, z możliwością zmiany natężenia światła DIM od 0%-100% za pomocą sterowania bluetooth BT za pomocą oprogramowania dedykowanego do urządzeń mobilnych jak ipad, smartfon, tablet Lampa musi podać adapter 3F (trójfazowy) (dodatkowy opis w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia), dostosowany do istniejącego w muzeum systemu szynowego (dodatkowy opis w załączniku nr 2 do opisu przedmiotu zamówienia). Kolor lampy biały. Po wpięciu w szynę lampa powinna się obracać w minimalnych zakresach:
-w pionie o 359 st.
-w poziomie, 270 st.
Żywotność świecenia lampy nie mniej niż 50 tyś h
Materiał, z którego zostanie wykonana lampa – aluminium
Wymienne obiektywy stałe czy z zoom, powinny składać się z zespołu szklanych soczewek.
Lampy oświetleniowe typ 3
Lampa do oświetlania obrazów światłem spot z możliwością kadrowania (wycinania strumienia świetlnego ) , o mocy 28W, 850-950 LM, z funkcją ZOOM o kątach świecenia w minimalnych zakresach 25-36 oraz 15-25 stopni. Lampa musi posiadać możliwość montowania akcesoriów w postaci:
-obiektywów o kątach w minimalnych zakresach od 10/20/30/40/55 st z funkcja zoom,
-nakładki ograniczające strumień światła, możliwość montowania znaków graficznych wewnątrz obiektywu,
-filtrów dedykowanych do zastosowanej optyki takich jak filtry szklane UV, filtry koloryzujące, filtry dyfuzora, podkreślające CPL, filtry GND zmieniające temperaturę barwową,
Lampa powinna mieć zastosowaną diodę o temperaturze barwowej zmiennej w przedziale 2700K/300K/4000K/6000K i wskaźniku oddawania barw nie mniej niż 98 CRI dedykowaną do oświetlania obrazów i ochroną UV, z możliwością zmiany natężenia światła DIM od 0%-100% za pomocą sterowania bluetooth BT za pomocą oprogramowania dedykowanego do urządzeń mobilnych jak ipad, smartfon, tablet. Lampa musi podać adapter 3F (trójfazowy) (dodatkowy opis w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia), dostosowany do istniejącego w muzeum systemu szynowego (dodatkowy opis w załączniku nr 2 do opisu przedmiotu zamówienia). Kolor lampy biały. Po wpięciu w szynę lampa powinna się obracać w minimalnych zakresach:
-w pionie o 359 st.
-w poziomie, 270 st.
Żywotność świecenia lampy nie mniej niż 50 tyś h
Materiał, z którego zostanie wykonana lampa – aluminium
Wymienne obiektywy stałe czy z zoom, powinny składać się z zespołu szklanych soczewek.
Wymiary lamp po złożeniu oraz ilość
Typ lampy Max. wymiary Waga Ilość
Lampa typ 1 270 mm x 75mm +/- 1 mm max 1,5 kg 105 sztuk
Lampa typ 2 270 mm x 85mm +/- 1 mm max 1,5 kg 35 sztuk
Lampa typ 3 270 mm x 85mm +/- 1 mm max 1,5 kg 10 sztuk
TABLET DO STEROWANIA LAMPAMI ZA POMOCĄ OPROGRAMOWANIA
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 519828,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 519828,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 519828,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIGHT ART DESIGN MIROSŁAW ŻAKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811136750
7.3.3) Ulica: Barbakan 12/1
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-028
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 519828,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 41 dni
| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |