Przetarg nieograniczony PN/57OM/10/2025 na usługę odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 59398-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-01-27
- Wartość
- 1 632 763,44 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie odpadów medycznychUsługi gromadzenia odpadów szpitalnychUsługi usuwania odpadów szpitalnychUsługi usuwania odpadów biologicznychUsługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych
Wykonawcy
2 przyznane
"ECO-ABC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot LOT-0001
1 632 763,44 PLN"SABA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻyrardów, PL · lot LOT-0001
1 632 763,44 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.