„Wyeksponowanie istniejących, oryginalnych elementów Ruin Huty „Józef” w msc. Samsonów Gm. Zagnańsk”

Gmina Zagnańsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00612672
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00612672/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-25 09:36
Lokalizacja
Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-221582c9-9352-4e10-841e-89f08342396a
Identyfikator
9591671296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

KATANGA GRZEGORZ KWAPISIEWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłotoglin, PL · lot 0
274 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612672 z dnia 2024-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wyeksponowanie istniejących, oryginalnych elementów Ruin Huty „Józef” w msc. Samsonów Gm. Zagnańsk”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zagnańsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spacerowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48413001322

1.5.8.) Numer faksu: +48413001373

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zagnansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://platformazakupowa.pl/pn/zagnansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wyeksponowanie istniejących, oryginalnych elementów Ruin Huty „Józef” w msc. Samsonów Gm. Zagnańsk”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-221582c9-9352-4e10-841e-89f08342396a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612672

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00208781/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Wyeksponowanie istniejących, oryginalnych elementów Ruin Huty "Józef" w msc Samsonów, gm. Zagnańsk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427459

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.23.2024.PZZiS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 124440,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę inwestycji pn.: „Wyeksponowanie istniejących, oryginalnych elementów Ruin Huty „Józef” w msc. Samsonów Gm. Zagnańsk”. Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Samsonów gm. Zagnańsk na dz. nr ewid. 1427, obręb 0012 Samsonów, jednostka ewidencyjna Zagnańsk. Teren inwestycji położony jest w strefie ochrony konserwatorskiej.
1.1.
Zamówienie polega na kompleksowej realizacji zadania, które obejmuje
1.1.1.
Zaprojektowanie i wykonanie iluminacji podkreślającej sylwetkę i monumentalizm poszczególnych gmachów i faktury murów.
1.1.2.
Zaprojektowanie i wykonanie ogrodzenia przy terenie zabytkowego zespołu poprzemysłowego w Samsonowie w celu jego ochrony oraz udostępnienia terenu Ruin Huty "Józef" dla zwiedzających.
1.2.
Przedmiot zamówienia jest zabytkiem wpisanym do Rejestru Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr rej. A.469/1-3 z dnia 08.02.2010 r – określony jako ruina trwała. Mając na uwadze powyższe, Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r., poz. 725 t. j.). Wszelkie działania zarówno projektowe jak i wykonawcze musza być uzgadnianie z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków.
1.3.
Prace przy obiekcie zabytkowym należy prowadzić w zgodzie z ustawą z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2022 r. poz. 840 t. j.) oraz Rozporządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 14 października 2015 r. w sprawie prowadzenia prac konserwatorskich, prac restauratorskich, robót budowlanych, badań konserwatorskich, badań architektonicznych i innych działań przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków oraz badań archeologicznych i poszukiwań zabytków (Dz. U. z 2021 r., poz. 81 t. j.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 274000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katanga Grzegorz Kwapisiewicz Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 386863897

7.3.3) Ulica: Złotoglin 128

7.3.4) Miejscowość: Parszów

7.3.5) Kod pocztowy: 27-215

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2024-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane