Wzmocnienie nawierzchni drogi powiatowej nr 1201F w obrębie skrzyżowania drogi powiatowej nr 1201F z ul. Koszarową, Brzozową i Konopnickiej w Sulechowie
Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00612702
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00612702/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-25 09:40
- Lokalizacja
- Sulechów, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf2b5eb0-2758-46b8-be3b-3f20a7021339
- Identyfikator
- 97124700700011
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612702 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wzmocnienie nawierzchni drogi powiatowej nr 1201F w obrębie skrzyżowania drogi powiatowej nr 1201F z ul. Koszarową, Brzozową i Konopnickiej w Sulechowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg
1.3.) Oddział zamawiającego: Zamówienia Publiczne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 97124700700011
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górzykowo 1
1.5.2.) Miejscowość: Sulechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 385 95 00
1.5.8.) Numer faksu: 68 385 95 07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bip.pzzd.zgo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wrota.lubuskie.pl/pzzd_gorzykowo/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzzdgorzykowo.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
realizacja zadań zarządcy dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wzmocnienie nawierzchni drogi powiatowej nr 1201F w obrębie skrzyżowania drogi powiatowej nr 1201F z ul. Koszarową, Brzozową i Konopnickiej w Sulechowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf2b5eb0-2758-46b8-be3b-3f20a7021339
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612702
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00570690/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wzmocnienie nawierzchni drogi powiatowej nr 1201F w obrębie skrzyżowania drogi powiatowej nr 1201F z ul. Koszarową, Brzozową i Konopnickiej w Sulechowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524671
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZZD.272.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 24635,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
Remont - wzmocnienie nawierzchni (na pozostałej części skrzyżowania uwzględnionego w postepowaniu PZZD.272.21.2024 – Wykonawca jest zobowiązany do kontaktu z Wykonawcą w postępowaniu nr PZZD.272.21.2024 w celu ustalenia szczegółów połączenia obu odcinków ) poprzez:
• Frezowanie nawierzchni bitumicznej grubość do 4 cm
• Mechaniczne oczyszczenie nawierzchni
• Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem
• Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – bitumiczną 100kg/m2 (mieszanka asfaltowa AC16W) - wbudowanie mechaniczne
• Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem
• Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych (mieszanka asfaltowa AC11S) grubość 4 cm
• Regulacja wysokościowa zaworów
• Wykonanie oznakowania poziomego jezdni, mechaniczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33357,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33357,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33357,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe BUD-Dróg Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252127822
7.3.3) Ulica: Leśna
7.3.4) Miejscowość: Podbrzezie Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 67-120
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33357,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |