Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Gminy Dębowiec w sezonie 2024/2025

GMINA DĘBOWIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00612848
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00612848/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-25 10:08
Lokalizacja
Dębowiec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1d8055d-d1bc-4203-8be7-d19cd3465dd0
Identyfikator
6851950851
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

2 przyznane

WIESŁAW MISIOŁEKDębowiec, PL · lot 0
300 000 PLN
CZESŁAW MASTEJWola Cieklińska, PL · lot 1
260 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612848 z dnia 2024-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Gminy Dębowiec w sezonie 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBOWIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440318

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 101

1.5.2.) Miejscowość: Dębowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-220

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: (13) 44 13 028

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@debowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.debowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/999585

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Gminy Dębowiec w sezonie 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1d8055d-d1bc-4203-8be7-d19cd3465dd0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612848

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048703/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Gminy Dębowiec w sezonie 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549044

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: „Zimowe utrzymanie dróg i chodników w strefie I - Dębowiec i okolice” (zimowe utrzymanie dróg obejmujące miejscowości: Dębowiec, Łazy Dębowieckie, Majscowa, Wola Dębowiecka i Zarzecze oraz chodników w miejscowościach: Dębowiec, Wola Dębowiecka oraz Łazy Dębowieckie).

W zakres zadania wchodzą:
- odśnieżanie dróg i chodników,
- zwalczanie śliskości zimowej poprzez posypywanie dróg i chodników mieszanką uszorstniającą piasku z 10% zawartością soli drogowej,
- zwalczanie śliskości zimowej poprzez odśnieżanie wraz z posypywaniem mieszanką uszorstniającą z 10% zawartością soli drogowej,
- odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej na chodnikach wykonywane ręcznie lub mechanicznie przy użyciu lekkiego sprzętu,
- dostarczanie we wskazane przez Zamawiającego miejsca mieszanki piasku z 10% zawartością soli drogowej do posypywania,
- wykonanie innych prac niezbędnych do utrzymania przejezdności dróg oraz chodników.

Szczegółowy opis zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 241706,48 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: „Zimowe utrzymanie dróg i chodników w strefie II - Cieklin i okolice” (zimowe utrzymanie dróg obejmujące miejscowości: Cieklin, Dobrynia, Duląbka, Dzielec, Folusz, Pagórek, Radość, Wola Cieklińska oraz chodników w miejscowościach: Cieklin, Folusz oraz Duląbka).

W zakres zadania wchodzą:
- odśnieżanie dróg i chodników,
- zwalczanie śliskości zimowej poprzez posypywanie dróg i chodników mieszanką uszorstniającą piasku z 10% zawartością soli drogowej,
- zwalczanie śliskości zimowej poprzez odśnieżanie wraz z posypywaniem mieszanką uszorstniającą z 10% zawartością soli drogowej,
- odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej na chodnikach wykonywane ręcznie lub mechanicznie przy użyciu lekkiego sprzętu,
- dostarczanie we wskazane przez Zamawiającego miejsca mieszanki piasku z 10% zawartością soli drogowej do posypywania,
- wykonanie innych prac niezbędnych do utrzymania przejezdności dróg oraz chodników.

Szczegółowy opis zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 200021,30 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Wiesław Misiołek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851025055

7.3.4) Miejscowość: Dębowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 38-220

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa Czesław Mastej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851160379

7.3.4) Miejscowość: Wola Cieklińska

7.3.5) Kod pocztowy: 38-220

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W związku z tym, iż niniejszy formularz przewiduje wpisanie jednej wartości w sekcji 6/9 Oferty w polach dotyczących ceny oferty z najniższą ceną lub kosztem , ceny oferty z najwyższą ceną lub kosztem oraz w polu dotyczącym ceny oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia - nie ma możliwości uzupełnienia tych pól o wartości zaoferowane przez Wykonawców, ze względu na ich zróżnicowanie w rozbiciu na poszczególne usługi wchodzące w skład zimowego utrzymania dróg.

W związku z powyższym przedstawiam poniżej informację o cenach zaoferowanych przez wykonawców, których oferty zostały wybrane jako najkorzystniejsze zgodnie z przyjętymi kryteriami w ramach części nr 1 oraz części nr 2 zamówienia.

Ceny ofertowe dla części nr 1 zamówienia:
1) odśnieżanie dróg 1 godz. – 226,80 zł brutto
2) posypywanie dróg 1 godz. – 248,40 zł brutto
3) odśnieżanie wraz z posypywaniem dróg mieszanką uszorstniającą 1 godz. – 280,80 zł brutto
4) dostawa 1m3 przygotowanej mieszanki uszorstniającej w wyznaczone miejsca – 246,00 zł brutto
5) odśnieżanie chodnika 1 m – 0,45 zł brutto
6) posypywanie chodnika 1 m – 0,50 zł brutto
7) odśnieżanie wraz z posypywaniem chodnika mieszanką uszorstniającą 1 m – 0,54 zł brutto

Ceny ofertowe dla części nr 2 zamówienia:
1) odśnieżanie dróg 1 godz. – 205,20 zł brutto
2) posypywanie dróg 1 godz. – 216,00 zł brutto
3) odśnieżanie wraz z posypywaniem dróg mieszanką uszorstniającą 1 godz. – 280,80 zł brutto
4) dostawa 1m3 przygotowanej mieszanki uszorstniającej w wyznaczone miejsca –
252,15 zł brutto
5) odśnieżanie chodnika 1 m – 0,44 zł brutto
6) posypywanie chodnika 1 m – 0,50 zł brutto
7) odśnieżanie wraz z posypywaniem chodnika mieszanką uszorstniającą 1 m – 0,55 zł brutto
2024-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi