Rozbudowa budynku na potrzeby lokalnego centrum integracyjnego w Cieślinie
Gmina Mochowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00612849
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00612849/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-25 10:08
- Lokalizacja
- Mochowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-324a8207-2f99-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7761615078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612849 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku na potrzeby lokalnego centrum integracyjnego w Cieślinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mochowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sierpecka, 2
1.5.2.) Miejscowość: Mochowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-214
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@mochowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mochowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-324a8207-2f99-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa budynku na potrzeby lokalnego centrum integracyjnego w Cieślinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-324a8207-2f99-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612849
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008763/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbudowa budynku na potrzeby lokalnego centrum integracyjnego w Cieślinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377437
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa budynku na działce nr ewid. 108/11 w obrębie ewidencyjnym Cieślin, gmina Mochowo, która obejmuje wykonanie komunikacji, ustępu ogólnodostępnego z przedsionkiem, ustępu przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenia gospodarczego i szatni. Ponadto przedmiotem prac jest wykonanie ściany odgrodzenia ppoż na zachodniej ścianie istniejącego budynku zgodnie z rysunkiem Z1.
Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną, w tym rysunkiem Z1, i Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na dzień 10 lipca 2024 r. na godz. 10:30 został wyznaczony termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu. W wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty. Zatem postępowanie o udzielenie zamówienia nie może osiągnąć swego celu w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego, gdy nie złożono żadnej oferty postępowanie ulega unieważnieniu.| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |