„Wykonanie prac zabezpieczających kompleksu wielkiego pieca hutniczego Ruin Huty „Józef” jako ruiny trwałej w msc. Samsonów gm. Zagnańsk”

Gmina Zagnańsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00612901
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00612901/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-25 10:18
Lokalizacja
Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f72bc39-14b3-4194-9197-6145f2411e40
Identyfikator
9591671296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

KATANGA GRZEGORZ KWAPISIEWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłotoglin, PL · lot 0
456 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00612901 z dnia 2024-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie prac zabezpieczających kompleksu wielkiego pieca hutniczego Ruin Huty „Józef” jako ruiny trwałej w msc. Samsonów gm. Zagnańsk”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zagnańsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spacerowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48413001322

1.5.8.) Numer faksu: +48413001373

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zagnansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://platformazakupowa.pl/pn/zagnansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie prac zabezpieczających kompleksu wielkiego pieca hutniczego Ruin Huty „Józef” jako ruiny trwałej w msc. Samsonów gm. Zagnańsk”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f72bc39-14b3-4194-9197-6145f2411e40

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00208781/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 „Wykonanie prac zabezpieczających kompleksu wielkiego pieca hutniczego Ruin Huty „Józef” jako ruiny trwałej w msc. Samsonów gm. Zagnańsk”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427593

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.21.2024.PZZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 414634,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia.
1.1. Szczegółowy zakres robót do wykonania określony jest w Załączniku Nr 10 – stanowiący Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 12 do SWZ - Przedmiar robót, Projekt budowlany i Ekspertyza, Decyzja o pozwoleniu na budowę, Program Funkcjonalno - Użytkowy, Koncepcja zagospodarowania terenu-mapa, Program prac konserwatorskich, Mapa poglądowa i hybrydowa,
Dokumentacja zdjęciowa. Wymienione dokumenty oraz SWZ są dokumentami wzajemnie się uzupełniającymi.
1.2. Przedmiot zamówienia jest zabytkiem wpisanym do Rejestru Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr rej. A.469/1-3 z dnia 08.02.2010 r – określony jako ruina trwała. Mając na uwadze powyższe, Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r., poz. 725 t. j.). Prace przy obiekcie zabytkowym należy prowadzić w zgodzie z ustawą z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2022 r. poz. 840 t. j.) oraz Rozporządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 14 października 2015 r. w sprawie prowadzenia prac konserwatorskich, prac restauratorskich, robót budowlanych, badań konserwatorskich, badań architektonicznych i innych działań przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków oraz badań archeologicznych i poszukiwań zabytków (Dz. U. z 2021 r., poz. 81 t. j.).
1.3. Roboty budowlane muszą być wykonane z uwzględnieniem wytycznych i zaleceń Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. 2. Zakres robót budowlanych: Przedmiotem prac są działania przedłużające utrzymanie dobrego stanu ruin Kompleksu Wielkiego Pieca Hutniczego Huty „Józef” w Samsonowie zgodnie z załączoną dokumentacją stanowiącą załącznik Nr 12. Podejmowane działania między innymi będą polegały na oczyszczenie murów ruin z luźnych elementów kamiennych oraz ponowne uzupełnienie ubytków tynków w ścianach i murach, reparacja pęknięć, nadproży, zabezpieczenie korony murów przed postępującą degradacją na poszczególnych obiektach (w technologii WTA, według receptury jednego producenta), oraz wykonanie projektu i realizacja kładki stalowej nad kanałem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 456000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 456000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katanga Grzegorz Kwapisiewicz Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 386863897

7.3.3) Ulica: Złotoglin 128

7.3.4) Miejscowość: Parszów

7.3.5) Kod pocztowy: 27-215

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 456000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

2024-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane