W-5 ZP/17/2024 Dostawa sekwenatora do wysokoprzepustowego sekwencjonowania II generacji dla Instytutu Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału BiNoŻ PŁ

Politechnika Łódzka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00613242
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00613242/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-25 11:24
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3f061be-1439-4231-a3f8-7166c8d12504
Identyfikator
7270021895
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura do wykrywania i analizy

Wykonawcy

1 przyznane

LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
653 630,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00613242 z dnia 2024-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
W-5 ZP/17/2024 Dostawa sekwenatora do wysokoprzepustowego sekwencjonowania II generacji dla Instytutu Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału BiNoŻ PŁ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Łódzka

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wólczańska 171/173

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-530

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.kasprzak@p.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.binoz.p.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://plodz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

W-5 ZP/17/2024 Dostawa sekwenatora do wysokoprzepustowego sekwencjonowania II generacji dla Instytutu Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału BiNoŻ PŁ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3f061be-1439-4231-a3f8-7166c8d12504

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00613242

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579068

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: W-5 ZP/17/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sekwenatora do wysokoprzepustowego sekwencjonowania II generacji dla Instytutu Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału BiNoŻ PŁ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Cenowy oraz Zestawienie parametrów wymaganych stanowiące Załącznik Nr 2 i 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 653630,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 653630,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 653630,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIFE TECHNOLOGIES POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 118 003 99 31

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 653630,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2024-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy