Poprawa stanu bezpieczeństwa drogowego poprzez rozbudowę ul. Geodetów i ul. Spacerowej w Wyszkowie
Gmina Wyszkow
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00613309
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00613309/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-25 11:33
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42d68444-1cfa-499f-a825-36e23d0a7eb0
- Identyfikator
- 7621888505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00613309 z dnia 2024-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu bezpieczeństwa drogowego poprzez rozbudowę ul. Geodetów i ul. Spacerowej w Wyszkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wyszkow
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 742 42 01
1.5.8.) Numer faksu: 29 742 42 09
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wyszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wyszkow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa stanu bezpieczeństwa drogowego poprzez rozbudowę ul. Geodetów i ul. Spacerowej w Wyszkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42d68444-1cfa-499f-a825-36e23d0a7eb0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00613309
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067549/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Poprawa stanu bezpieczeństwa drogowego poprzez rozbudowę ul. Geodetów i ul. Spacerowej w Wyszkówie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529694
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPF.271.33.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia za pomocą obiektywnych cech technicznych i jakościowych.
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa dróg gminnych ulicy Spacerowej na odcinku od ulicy Geodetów do ulicy Centralnej oraz ulicy Geodetów na odcinku od ulicy Pogodnej do ulicy Geodetów (działka nr ewid. 2769/6 obręb Wyszków) w mieście Wyszków, gmina Wyszków.
Pikietaż ulicy Spacerowej od km 0+018.21 do km 0+206.88.
Pikietaż ulicy Geodetów od km 0+110.57 do km 0+479.25.
Projektowane drogi są drogami gminnymi klasy L.
Zakres robót obejmuje:
a) budowę jezdni drogi o powierzchni: ok. 3 210 m2,
b) wykonanie poboczy: ok. 180 m2,
c) budowę zjazdów indywidualnych do posesji: ok. 724 m2,
d) budowę zjazdów publicznych: ok. 425 m2,
e) wykonanie chodnika: ok. 2300 m2,
f) wykonanie dróg dla rowerów: 1150 m2,
g) budowę parkingów,
h) wykonanie stałej organizacji ruchu,
i) przebudowę sieci kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami: ok. 591,8 m,
j) budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego: ok. 686 m,
k) montaż słupów oświetleniowych z oprawami wykonanymi w technologii LED: 26 szt. Słupów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3898599,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5883662,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3898599,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GÓR-BUD Grzegorz Górski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241558245
7.3.3) Ulica: Górki Grubaki 8
7.3.4) Miejscowość: Korytnica
7.3.5) Kod pocztowy: 07-120
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3898599,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2024-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |