Przetarg nieograniczony na wykonanie usługi kompleksowego utrzymania czystości w - Pływalnia Kryta „Sienkiewicz Częstochowa”, Al. NMP 56, - Pływalnia Kryta, al. Niepodległości 20/22, - Dodatkowo w razie potrzeb pozostałe obiekty administrowane przez Zamawiającego.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 83323-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-02-05
- Wartość
- 449 702,97 PLN
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000825522
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania
Wykonawcy
1 przyznane
P&T GROUP Sp. z o.o.Częstochowa, PL · lot LOT-0001
449 702,97 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.