Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Koneck

Gmina Koneck

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00613332
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00613332/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-25 11:37
Lokalizacja
Koneck, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccc4fbca-7f71-4935-81a7-fefde03bdb3d
Identyfikator
8911555250
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oświetlenie zewnętrzneLampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00613332 z dnia 2024-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Koneck

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koneck

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866436

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Włodzimierza Lubańskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Koneck

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-702

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 272 23 02

1.5.8.) Numer faksu: 54 272 23 02 w. 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkoneck@koneck.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koneck.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_koneck

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Koneck

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccc4fbca-7f71-4935-81a7-fefde03bdb3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00613332

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037217/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Koneck

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497457

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Koneck, polegająca na wymianie 267 sztuk nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na nowe oprawy oświetleniowe typ LED w ramach zadania pn. „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Koneck”.
Liczba opraw do wymiany – 267 szt. w tym:
239 szt.- opraw drogowych
28 szt. – opraw parkowych.

Zakres prac związanych z unowocześnieniem systemu oświetlenia drogowego na terenie
Gminy Koneck obejmuje wymianę opraw oświetleniowych natomiast pozostałe tj:
- wymiana przewodów w słupach i wysięgnikach,
- wymiana gniazd bezpiecznikowych,
- wymiana wkładek bezpiecznikowych,
- wymiana zacisków odgałęźnych na AlCu,
nie są w zakresie przedmiotowego zadania.
Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a - opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U.2024.1320.tj) Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia.
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego termin składania ofert upłynął 8 października 2024 r. o godzinie 10:00. Do wyznaczonego terminu składania ofert wpłynęła 1 oferta.
W związku z pismem z dnia 21 listopada 2024 r. w którym wykonawca informuje o popełnionej omyłce w formularzu ofertowym i ponownej ocenie złożonej oferty Zamawiający stwierdza, że złożona oferta nie spełnia warunków zawartych w SWZ.
W związku z powyższym postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Wobec powyższego należało przedmiotowe postępowanie o udzieleniu zamówienia publicznego unieważnić.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187882,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187882,50 PLN

2024-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane