Przetarg nieograniczony PN/62IO/11/2025 na dostawy implantów do zabiegów chirurgicznych wykonywanych w celu zespoleń kości śródręcza, nadgarstka i stopy w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o.

Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
83652-2026
Typ
29
Opublikowano
2026-02-05
Wartość
248 194,8 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
NIP 5252491419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Implanty ortopedyczne

Wykonawcy

6 przyznanych

MEDARTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0001
51 262,2 PLN
MEDARTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0002
105 246 PLN
MEDARTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0003
14 935,32 PLN
MEDARTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0005
11 296,8 PLN
MEDARTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0004
36 441,36 PLN
MEDARTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0006
11 296,8 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.