Przetarg nieograniczony PN/44L/07/2025 na dostawy produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Zadania 31-45
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 90693-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-02-09
- Wartość
- 693 725,82 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneOdczynniki i środki kontrastoweRóżne produkty lecznicze
Wykonawcy
15 przyznanych
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
7990,7 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0002
9008,5 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0003
128 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0004
16 077,74 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0005
113 933,98 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0006
191 426,68 PLNBARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL · lot LOT-0007
18 312,48 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0008
32 596,85 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0009
4301,28 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0010
214 272 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0011
49,68 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0012
350,83 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0013
54 885,86 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0014
26 027,07 PLN"MAGA-HERBA" JANUSZ OLSZÓWKA SPÓŁKA JAWNABłonie, PL · lot LOT-0015
26 027,07 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.